12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA

8 lutego 2012, 13:39

Od 1 lutego do 15 maja trwa wielka akcja promocyjna Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA. Wiemy już, że nagrodami głównymi w promocji są samochody Ford Fiesta Trend 1,25 Duratec. Organizator przygotował aż 12 takich aut, o które w oddzielnych kategoriach rywalizować będą przedstawiciele warsztatów samochodów osobowych, warsztatów naprawiających pojazdy użytkowe oraz właściciele tzw. sklepowarsztatów.

W akcji promocyjnej można wygrać jeden z dwunastu Fordów FiestaPrzypomnijmy, że sponsorami strategicznymi promocji są firmy: BOSCH, CASTROL, RUVILLE.

Pozostali sponsorzy promocji to: ATE, BOSAL, CONTITECH, DELPHI, DENSO, ELRING, FEBI, FEDERAL MOGUL, WIX FILTRON, KYB, LAUBER, LEMFORDER, LUK INA FAG, NGK, SACHS, TRW, VALEO.

Zakupy produktów z asortymentu wymienionych wyżej sponsorów przekładają się na punkty dla klientów. Wyniki będą ogłaszane w trzech kategoriach w formie rankingu punktowego – w rynku osobowym (warsztat, sklepowarsztat) oraz w rynku ciężarowym (warsztat, sklepowarsztat, firma transportowa). Za pierwsze miejsce będzie przyznawana maksymalna ilość punktów, za ostatnie – minimalna. Oprócz nagród głównych do wygrania jest wiele innych cennych upominków a łączna wartość nagród to aż 1 500 000 zł.

Dostawca Maksymalna ilość punktów Minimalna ilość punktów
BOSCH 600 6
TRW AUTOMOTIVE 300 3
SACHS i LEMFOERDER 400 4
FILTRON 300 3
EVR 600 6
CASTROL 600 6
CONTITECH 400 4
FEDERAL MOGUL (MOOG, GLYCO, AE,
GOETZE,FERODO, FM, CURTY-PAYEN, BERAL)
500 5
DELPHI 400 4
FEBI 400 4
KAYABA 400 4
ATE 300 3
DENSO 300 3
NGK 300 3
VALEO 300 3
BOSAL 300 3
ELRING 300 3
LAUBER 300 3
LUK INA FAG 400 4
POZOSTAŁE PRODUKTY 100 1

Szczegółowy regulamin promocji można znaleźć na stronie www.GMW.intercars.com.pl 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

1.500.000 złotych w nagrodach!
1.500.000 złotych w nagrodach!

1 lutego br. wystartuje nowa promocja skierowana do klientów Inter Cars SA. Jej uwieńczeniem i podsumowaniem będzie Gala Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się podczas czerwcowego weekendu w malowniczym Karpaczu. Od kilku lat Inter Cars SA organizuje spotkania z profesjonalistami, którzy na co dzień prowadzą warsztaty lub warsztaty wraz ze sklepem i jednocześnie są klientami Inter […]

Wystartowała promocja z nagrodami za 1 500 000 zł
Wystartowała promocja z nagrodami za 1 500 000 zł

1 lutego wystartowała wielka akcja promocyjna Inter Cars SA w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości 1 500 000 złotych. Znamy już sponsorów promocji. Za zakup produktów z ich asortymentu klienci zdobywają punkty, które zadecydują o wygranej. Promocja potrwa do 15 maja, natomiast 15-17 czerwca odbędzie się Gala Mistrzów Warsztatu w Karpaczu, podczas której wręczone […]

Po drodze do Gali…
Po drodze do Gali…

Informacje o promocji Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA, które do tej pory opublikowaliśmy na naszym portalu wzbudziły duże zainteresowanie. Tym razem Inter Cars SA poinformował o dodatkowej akcji specjalnej „Po drodze do Gali”, w której nagrody można zdobyć już teraz. Jak już wcześniej informowaliśmy nagrodami głównymi w promocji Gala Mistrzów Warsztatu są samochody Ford […]

Gala Mistrzów Warsztatu: Sprawdź swoje miejsce w rankingach
Gala Mistrzów Warsztatu: Sprawdź swoje miejsce w rankingach

Klienci Inter Cars SA mogą już teraz na bieżąco sprawdzać swoje miejsce w rankingach promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Sprawdzenie ilości zgromadzonych punktów jest możliwe przez Internet oraz za pośrednictwem infolinii. Odwiedzający dział Rankingi na stronie www.GMW.intercars.com.pl mogą sprawdzić swoje aktualne miejsce w rankingu oraz dystans dzielący ich od głównej wygranej, czyli jednego z 12 samochodów […]

Sprawdź swoje miejsce w rankingu
Sprawdź swoje miejsce w rankingu

Klienci Inter Cars SA mogą już sprawdzić swoje miejsce w rankingach promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Ponadto dystrybutor przygotował kolejną niespodziankę, dzięki której możemy poczuć przedsmak tego czym cieszyć się będzie 12 szczęśliwców, którzy podczas Gali odbiorą nagrody główne – samochody marki Ford Fiesta. Odwiedzając dział Rankingi na stronie www.GMW.intercars.com.pl można sprawdzić swoje miejsce w rankingu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 lutego 2012, 10:38 0 0

To się nazywa promocja, a nie marnej jakości gadżety, i traktowanie klientów jak dzieci w sklepie z zabawkami.
Co niektórzy, dalej tkwią w przekonaniu, że to im się tylko należy i zapominają, że to druga strona wszystko czyni.
Staroświeckie myślenie, że manna sama spada z nieba.
Moim zdaniem, utrzymujący się jako lider IC przez tyle lat, udowadnia, że jest najlepszy i warto inwestować w firmę, która przede wszystkim tworzy mocne fundamenty, a niemarnej jakości "szkity" a na dodatek o żółtym zabarwieniu.
Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 13:26 0 0

ciekawe wynurzenia poprzedniego gościa. klienci Intercars muszą zdawać sobie sprawę, że nic w przyrodzie nie ginie, zatem ktoś te samochody musi fundować; a więc funduje je każdy klient Intercars wybranym osobom -szczęścliwcom; ot i cała promocja /

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 16:41 0 0

Widzę, że odkryłeś "amerykę",
"Świat motoryzacji" powinien ci ufundować nagrodę "gafmoto"?
A w lotto, to zielone ludziki składają na pule, a gracze WYGRYWAJĄ MILIONY.
Moje gratulacje.
Ale jak bym tak "powęszył w nutce wyrazu" pomiędzy słowami napisanymi u po przenika, to można zauważyć, doszukać się, zazdrość!, niemoc!, że już nie może!.
Więc nie jest to klient, a dystrybutor, czyli konkurencja, i myślę, że to ta która krok w kroczek ma marzenia iść śladami..., ale nie może!!! ha ha..., no cóż, tylko WIAGRA ci pomoże, "zawiecha"?

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 18:19 0 0

Kolego 46.169.12 - trudno o lepszą ripostę. Pzdr!

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 21:50 0 0

Panowie nie ma co się podniecać,to że IC jest największy nikt nie zaprzeczy. Ale jak się spojrzy na chłodno głębiej to nie ma co się podniecać. Każda przeciętna księgowa patrząc na sprawozdania IC od razu zauważy, że to jeden wielki kredyt. Czy to dobrze, trudno powiedzieć. Zresztą sami bodajże w zeszłym roku informowali o kredycie operacyjnym na bieżącą działalność - czytaj pensje itp. Jak na razie nie ma co się łudzić IC nie upadnie, bo za dużo w nim siedzi banków, funduszy i nikomu nie było by to na rękę nawet rynkowi motoryzacyjnemu. I IC doskonale o tym wie i skrzętnie to wykorzystuje budując swoją pozycję. Ale ku przestrodze Lechman Brothers był najstarszym bankiem i już go nie ma. Jedno trzeba im oddać, mają niesamowicie wyszkolonych ludzi do wciskania umów warsztatom od kombinerek po testery. Tylko ten pan Janek biorąc podnośnik nie potrafi policzyć, że za pieniądze, które im oddał przez dwa lata kupiłby takie dwa podnośniki. I IC to doskonale to wykorzystuje. I ni ma co tu docinać, że konkurencja to cieniasy i gryzie pazury, taka jest prawda na tych kilku robi setki panów Janków. Ja podziękowałem za taką umowę, poklepanie po plecach i raz do roku plastik piwa. Kupuję u kilku tam gdzie jest dobry towar i mogę na nim godziwie zarobić dla siebie. Oczywiście bez urazy dla panów Janków.

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 23:24 0 0

Panowie, nie ma się co podniecać; IC to takie LOTTO motoryzacyjne, kup los a może wygrasz ? i po co to komu ? zazdrość ? nie, zwykłe współczucie ... ;)

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 23:24 0 0

Panowie, nie ma się co podniecać; IC to takie LOTTO motoryzacyjne, kup los a może wygrasz ? i po co to komu ? zazdrość ? nie, zwykłe współczucie ... ;)

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 23:24 0 0

Panowie, nie ma się co podniecać; IC to takie LOTTO motoryzacyjne, kup los a może wygrasz ? i po co to komu ? zazdrość ? nie, zwykłe współczucie ... ;)

Odpowiedz

Anonim, 10 lutego 2012, 23:47 0 0

Witam, a kto dziś niema kredytu, tym bardziej duża firma je ma, która non stop się rozwija i spełnia oczekiwania klienta.
A nie tylko do kapsy i tak naprawdę nic dla podmiotu, który tak naprawdę utrzymuje firmę.
Dziś firma, chce, oczekuje mocnych fundamentów i takie daje fima IC.
A co daje firma kogucik?, dziad który staje się żyłą?, fakt "żyła długo żyła"..., ale dziadostwo zawsze już zostanie dziadostwem?.
Co do IC i wizji, ja ją widzę, nie widzi jej, ten kto ma w tym cel, i zrobi wszystko, aby oczernić i zniechęcić itp, itd...
Ale to, tylko nieudolne próby desperacji, jak ja już napisałem wcześniej, po prostu "zawiecha karlusa".
A porównanie, do banku LB, to już jazda bez trzymanki...,bez komentarza!, ludzie gdzie u was merytoryczne rozmowy?.
Robicie wszystko efektownie, a o efektywności zapomnieliście, i zapewne w waszych firmach są efekty?, to wasza wina, że sobie nie radzicie, bo zamiast mieć własne pomysły, to kopiujecie?, tworzycie plagiaty?..., i tym samym macie zadyszkę!, a z tekstu to wszystko widać i co można wywnioskować, jedno słowo, po prostu mi was żal.
Pozdrawiam Sofimcars

Odpowiedz

Anonim, 11 lutego 2012, 18:36 0 0

A ja sobie to czytam i myślę co kupować zeby tarfić Fiestę - dla córki jak znalazł.

Odpowiedz

Anonim, 11 lutego 2012, 19:04 0 0

Markowe, i przede wszystkim to co potrzebne...Pozdrawiam córkę.
SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 8:55 0 0

No nie mogę zaczynam podejrzewać, że ten cały sofimcars to jakaś PR-owska tuba IC. Najlepszą obroną jest atak. Zarzuca wszystkim wszem i wobec oczernianie brak merytoryki, a na post z trafną jakże oceną, w której brak jakichkolwiek obraźliwych sformułowań odpowiada, że tak myślą: koguciki, dziady stające się żyłami, desperaci, zawiecha karlusa cokolwiek to jest itp. Brawo pełna merytoryka. Dlatego przytoczę jeszcze jedno porównanie, może będzie bardziej zrozumiałe. GM od prawie dwóch lat jest bankrutem i tylko istnieje dzięki ogromnej kasie weń wpompowanej. Jeżeli model firmy sofimcarsa to pożyczanie na wypłaty to tylko mu pogratulować i pogratulować IC takich klientów „jaki pan taki kram”.
Co do wspaniałych wizji to trzeba przyznać, że takie firmy jak IC i Fota przyczyniły się walnie do rozwoju niezależnego rynku. Na początku zeszłej dekady w czasie niezłej prosperity IC a zanim Fota uwierzyli w swoją wielkość i ogłosili nowy porządek rynku części. Mieli być tylko oni i nikt więcej, jak kupujesz to tylko u nich, jak masz firmę regionalną to możesz być tylko ich filią jak nie to cię zniszczą otwierając własną firmę pod nosem. Wszystkie inne hurtownie upadną. Sobie strzelili w stopę, a cały rynek przejrzał na oczy i zaczął dbać o swoje sprawy. Kto 10 lat temu kupował w Interpartsie Autpartnerze jak wtedy wyglądał Motoprofil Intertim i wiele innych firm? Mamy kolejną dekadę Fota czołga się na kolanach, IC moloch na kredycie, MP AP IT IP i wiele innych poszło do przodu, a hurtownie regionalne mają się dobrze. Według sofimcarsa to koguciki i dziady.
Nikt nie mówi, że akcja z samochodami to szajs. To jest właśnie efektowne i zwykły marketing z testowaniem chłonności danego rynku. A na samochody zrzucają się solidarnie odbiorcy IC i kredytujące to banki.

Aha SOFIMCARS też ma swój wkład w zmianę rynku motoryzacyjnego. Właśnie ogłosił nową tradycję:
WSZYSCY KUPUJĄCY W IC: TO NIE IC JEST WAM WDZIĘCZNY, ŻE KUPUJECIE U NIEGO TO WY DZIĘKUJCIE IC, ŻE WAM SPRZEDAJE I WAS UTRZYMUJE.
W myśl sentencji: „ A nie tylko do kapsy i tak naprawdę nic dla podmiotu, który tak naprawdę utrzymuje firmę.”
To oczywiście ironia jakby ktoś nie zrozumiał.
Wpisy poniżej, które były nie na temat zostały usunięte przez moderatora. Prosimy trzymać się tematu. Kolejne przepychanki między użytkownikami również będą usuwane.
Dla przypomnienia - regulamin komentarzy znajduje się pod tym linkiem

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 14:57 0 0

Fajne forum, nie mam pytań:)

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 17:45 0 0

83.24.50* czytaj ze zrozumieniem, "podmiot" to kupujący.
nie będę się rozpisywał, bo już na ten temat pisałem, ale zostało usunięte, bez komentarza, widać, że ktoś interweniował.

Odpowiedz

Anonim, 14 lutego 2012, 15:16 0 0

Ale czekajcie. Znaczy że InterTeam, Motoprofil i inni się nie kredytują? Ja odnoszę wrażenie że wszystkie duże przedsiębiorstwa się kredytują na rozwój. A im większa firma tym większe plany i większy kredyt. Chyba...

Odpowiedz

Anonim, 14 lutego 2012, 15:31 0 0

InterTeam to pozyskał inwestora (fundusz którego właścicielem jest Hella - czy odwrotnie), co wydaje się bardziej ryzykowne niż 'zwykły' kredyt. Inwestor ma dużo większe wymagania - w przypadku IT chyba za cel postawił zbudowanie określonej ilości filii...

Odpowiedz