Gala Mistrzów Warsztatu: Sprawdź swoje miejsce w rankingach

22 lutego 2012, 14:08

Klienci Inter Cars SA mogą już teraz na bieżąco sprawdzać swoje miejsce w rankingach promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Sprawdzenie ilości zgromadzonych punktów jest możliwe przez Internet oraz za pośrednictwem infolinii.

W promocji Gala Mistrzów Warsztatu można wygrać jeden z 12 Fordów Fiesta i inne nagrodyOdwiedzający dział Rankingi na stronie www.GMW.intercars.com.pl mogą sprawdzić swoje aktualne miejsce w rankingu oraz dystans dzielący ich od głównej wygranej, czyli jednego z 12 samochodów Ford Fiesta, a także jakie nagrody zdobędą w akcji specjalnej.

Numer infolinii, gdzie również będą udzielane informacje, to 801 80 20 20.

Oprócz nagród głównych do wygrania jest wiele innych cennych upominków, a łączna wartość nagród sięga 1 500 000 zł. Zdobycie nagrody zależy od ilości uzyskanych punktów.

Więcej informacji w firmie Inter Cars SA oraz na stronie www.GMW.intercars.com.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA
12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA

Od 1 lutego do 15 maja trwa wielka akcja promocyjna Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA. Wiemy już, że nagrodami głównymi w promocji są samochody Ford Fiesta Trend 1,25 Duratec. Organizator przygotował aż 12 takich aut, o które w oddzielnych kategoriach rywalizować będą przedstawiciele warsztatów samochodów osobowych, warsztatów naprawiających pojazdy użytkowe oraz właściciele tzw. sklepowarsztatów. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 lutego 2012, 21:50 0 0

Czy pracownicy, (szefowie oddziałów) powiedzieliby, że trzeba zatrudnić przynajmniej na "ten czas" dodatkowych pracowników, choćby po to, aby jedni klienci, nie blokowali drugich?, już nie wspominając, że ciężko się dodzwonić..., Moim skromnym zdaniem, żaden dziś pracownik nie zgłosi, że ma "ZAWAŁ"!.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 26 lutego 2012, 16:45 0 0

Pewnie kombinują jak wykiwać Centralę w zs-esach lub czymś podobnym.

Odpowiedz