Sprawdź swoje miejsce w rankingu

29 lutego 2012, 15:30

Klienci Inter Cars SA mogą już sprawdzić swoje miejsce w rankingach promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Ponadto dystrybutor przygotował kolejną niespodziankę, dzięki której możemy poczuć przedsmak tego czym cieszyć się będzie 12 szczęśliwców, którzy podczas Gali odbiorą nagrody główne – samochody marki Ford Fiesta.

Odwiedzając dział Rankingi na stronie www.GMW.intercars.com.pl można sprawdzić swoje miejsce w rankingu oraz dystans pozostały do nagrody głównej, czyli jednego z 12 Fordów Fiesta, a także jakie nagrody zdobędą w akcji specjalnej Po drodze do Gali.

Numer infolinii, pod którym również będą udzielane informacje, to:
801 80 20 20.

Pierwsze wyniki cząstkowe w akcji specjalnej zostaną opublikowane już wkrótce. Poniżej można sprawdzić rankingi w trzech kategoriach (stan na 20.02.2012 r.):

  • Rynek ciężarowy (warsztaty, sklepowarsztaty, firmy transportowe) – licznik cząstkowy I cyklu,
  • Rynek osobowy (warsztaty) – licznik cząstkowy I cyklu,
  • Rynek osobowy (sklepowarsztaty) – licznik cząstkowy I cyklu.
     

Miejsca ulegają zmianie w zależności od aktywności zakupowej klientów. Pozycje w kolejnych rankingach będą publikowane co dwa tygodnie. Najbardziej aktywni klienci wyjadą z Gali Mistrzów Warsztatu zwycięskimi Fordami Fiesta. 

Zobacz film z nagrodami głównymi w promocji Gala Mistrzów Warsztatu
!

Więcej informacji na stronie www.GMW.intercars.com.pl

 


Oto jedna z dwunastu nagród głównych w promocji Gala Mistrzów Warsztatu.
Fordy Fiesta prosto z salonu będzie można zobaczyć podczas uroczystej Gali Mistrzów Warsztatu w Karpaczu, gdzie zostaną wręczone zwycięzcom.

Poniższy film to przedsmak tego, czym będą mogli cieszyć się ich nowi właściciele.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Po drodze do Gali…
Po drodze do Gali…

Informacje o promocji Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA, które do tej pory opublikowaliśmy na naszym portalu wzbudziły duże zainteresowanie. Tym razem Inter Cars SA poinformował o dodatkowej akcji specjalnej „Po drodze do Gali”, w której nagrody można zdobyć już teraz. Jak już wcześniej informowaliśmy nagrodami głównymi w promocji Gala Mistrzów Warsztatu są samochody Ford […]

12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA
12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA

Od 1 lutego do 15 maja trwa wielka akcja promocyjna Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA. Wiemy już, że nagrodami głównymi w promocji są samochody Ford Fiesta Trend 1,25 Duratec. Organizator przygotował aż 12 takich aut, o które w oddzielnych kategoriach rywalizować będą przedstawiciele warsztatów samochodów osobowych, warsztatów naprawiających pojazdy użytkowe oraz właściciele tzw. sklepowarsztatów. […]

Inter Cars podaje kolejne informacje na temat wygranych!
Inter Cars podaje kolejne informacje na temat wygranych!

Co dwa tygodnie publikowane są kolejne rankingi promocji Gala Mistrzów Warsztatu dla klientów Inter Cars SA. Na stronie www.GMW.intercars.com.pl można sprawdzać aktualną pozycję w rankingu, a od niedawna – uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, poprzez zakładkę „Pytania”. Do wygrania jest aż 12 Fordów Fiesta. Miejsce w rankingu i dystans pozostały do nagrody głównej można […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 lutego 2012, 19:09 0 0

Witam, osobiście na samiutkim koniuszku, nawet mnie nie widać, ale to się zmieni!, NIE PODDAM SIĘ!
POzdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2012, 8:07 0 0

Życzę wszystkim powodzenia! Świetna promocja

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2012, 9:44 0 0

Ulala, muszę zmobilizować brygadę, bo daleko to widzę...trzeba prędzej pomyśleć o zakupach na sezon.

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 7:15 0 0

Nowy wyścig szczurów ?

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 15:56 0 0

Oto cały IC, po trupach do celu.
Zrobi wszystko by zachęcić do zakupów i rywalizacji, nie koniecznie po konkurencyjnych cenach.
A muchy się łapią :)
Mogą też być szczury jak ktoś woli.

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 23:57 0 0

A gdzie te trupy?, chyba, że już sam masz zadyszkę? i już jesteś na wyczerpaniu?, "moje kondolencje"...
W końcu wystarczy uczyć się od najlepszych i przypomnieć sobie czasy kiedy to wzorowało sie, utożsamiało się, i posiłkowało się samemu ze źródełka.
Więc i może trzeba i teraz kupować od „dużego”, bo po co kupować od producenta, jeśli ma się aż tak wysokie koszty?, że "astma chwyta".
Trzeba również zmienić myślenie i zamienić te słownictwo, (szczur, trup, mucha?), a jak się to ma, do merytorycznego podejścia?, słów brak "cyco?", to nie dziwota, że się ma problemy.
To po co się bierzesz za motoryzacje?, tu nie wystarczy wiedzieć z której strony jest silnik "z lewej czy z prawej".
To nie jest „zabawa dla dzieci” w piaskownicy, którzy nawet nie znają podstaw.
Ostatnie moje „śmiechu warte”, pytam „kolesia” co to jest czujnik akustyczny w hamulcach?, odpowiedź: nie mam czasu teraz pracuje „menager”?...aż wstyd pisać.
POzdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 5 marca 2012, 14:23 0 0

Do kolegi powyżej co to IC POpiera.
Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć politykę IC, a jednak są tacy co to nie rozumieją.
Tak króciutko. Dlaczego IC otwarł w Polsce ponad 100 filii, dlaczego w każdym większym mieście są po 3-4-5 filii również po jednej w jakimś zadupiu, nie dlatego by transport firmowy miał o 5km bliżej do klienta, bo koszt utrzymania filii jest zapewne wyższy niż kilka kilometrów więcej dojazdu do odbiorcy. Dlaczego prowadzi sprzedaż internetową, dlaczego incognito sprzedawał na allegro. Dlaczego każdemu klientowi, zaznaczam każdemu dostarcza się towar pod drzwi bez względu na kwotę zakupu.
Nie trzeba mieć sklepu motoryzacyjnego czy warsztatu mechanicznego by być odbiorcą w tej "zacnej firmie", można być detalistą po cenach hurtowych. Wystarczy mieć np taksówkę albo znajomości by być zarejestrowanym i mieć przypisany numerek. Dlaczego IC wykupił a potem zlikwidował JC oraz wiele mniejszych hurtowni motoryzacyjnych o nazwach których nie wspomnę. Dlaczego szef IC publicznie ogłosił że z rynku znikną wszystkie mniejsze sklepy motoryzacyjne?Itd,itd.
Otóż dlatego, że chce mieć monopol w tej branży. Wymyśla różne sztuczki by osiągnąć swój cel również wykorzystując do tego swoich odbiorców czyli warsztaty, bo sam nie chce się babrać w smarach bo ma do tego chłopców. Tak tak panowie, takie są fakty! I tutaj właśnie są szczury, muchy i trupy. Niech każdy sam sobie odpowie kim jest w tym wyścigu.
Widziałem już wiele trupów przez ostatnie 10 lat wycinki i czasami zbiera mi się na wymioty jak oglądałem od czego wyzdychały.
Ja osobiście od lat nie biorę udziału w tym wyścigu gdyż już dawno zrozumiałem od czego muchy zdychają, ale jak widać nie wszystkie. Trzymam się z dala od tego g... i mam się na razie dobrze.
Pozdrawiam "lewar"

Odpowiedz