Po drodze do Gali…

15 lutego 2012, 16:29

Informacje o promocji Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA, które do tej pory opublikowaliśmy na naszym portalu wzbudziły duże zainteresowanie. Tym razem Inter Cars SA poinformował o dodatkowej akcji specjalnej „Po drodze do Gali”, w której nagrody można zdobyć już teraz.

Jak już wcześniej informowaliśmy nagrodami głównymi w promocji Gala Mistrzów Warsztatu są samochody Ford Fiesta. Zostaną one wręczone podczas uroczystej Gali Mistrzów Warsztatu która odbędzie się w czerwcu w Karpaczu.

Sponsorami promocji są:
BOSCH, CASTROL, RUVILLE – to sponsorzy strategiczni
oraz ATE, BOSAL, CONTITECH, DELPHI, DENSO, ELRING, FEBI, FEDERAL MOGUL, WIX FILTRON, LAUBER, LEMFOERDER, KYB, LUK INA FAG, NGK, SACHS, TRW, VALEO.

Dystrybutor przygotował także dodatkową akcję specjalną w ramach Gali Mistrzów Warsztatu, w której już teraz klienci mogą wygrać laptopy, bony zakupowe oraz smartfony. Nagrody te można zdobyć w okresie:

  • 15.02-15.03

Bony zakupowe - nagrody w dodatkowej akcji promocyjnej Inter Cars SA Laptopy - nagrody w dodatkowej akcji promocyjnej Inter Cars SA Smartfony - nagrody w dodatkowej akcji promocyjnej Inter Cars SA

W akcji specjalnej klienci mogą wygrać nagrody, za zakupy produktów firm: BOSCH, EVR, CASTROL, LUK INA FAG, SACHS, LEMFORDER, ZF, DELPHI, FEBI, TRW, ATE, DENSO.

Więcej szczegółów na temat dodatkowej promocji "Po drodze do Gali", oraz dokładny regulamin przyznawania nagród już teraz można znaleźć na stronie: http://gmw.intercars.com.pl/2012/02/po-drodze-do-gali/

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA
12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA

Od 1 lutego do 15 maja trwa wielka akcja promocyjna Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA. Wiemy już, że nagrodami głównymi w promocji są samochody Ford Fiesta Trend 1,25 Duratec. Organizator przygotował aż 12 takich aut, o które w oddzielnych kategoriach rywalizować będą przedstawiciele warsztatów samochodów osobowych, warsztatów naprawiających pojazdy użytkowe oraz właściciele tzw. sklepowarsztatów. […]

Sprawdź swoje miejsce w rankingu
Sprawdź swoje miejsce w rankingu

Klienci Inter Cars SA mogą już sprawdzić swoje miejsce w rankingach promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Ponadto dystrybutor przygotował kolejną niespodziankę, dzięki której możemy poczuć przedsmak tego czym cieszyć się będzie 12 szczęśliwców, którzy podczas Gali odbiorą nagrody główne – samochody marki Ford Fiesta. Odwiedzając dział Rankingi na stronie www.GMW.intercars.com.pl można sprawdzić swoje miejsce w rankingu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 lutego 2012, 21:27 0 0

A ja osobiście proszę o zaprzestanie tak "wielkich praktyk promocyjnych"!, gdyż mniejsze firmy również powinni mieć szanse uczestniczyć w sprzedaży markowych produktów, a nie tylko "żółte kartoniki" i to jeszcze przed euro2012!.
Tak duża firma jaką jest IC, powinna bardziej patrzeć na innych dystrybutorów z łaskawym przymrużeniem i mieć to na względzie, że każdemu na starcie może przydarzyć się "zadyszka swoimi promocjami z zawiechy".
Uprzejmie proszę o przychylne rozpatrzenie mego apelu i czynnego żalu konkurencji.

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 8:12 0 0

współczuję autorowi powyżej choroby

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 8:45 0 0

Do 77.113.81.* - kolego przenieś wszystkie swoje zakupy do Carsu i może zostaniesz zaproszony na galę mistrzów i napewno będzie łatwiej się przyłączyć niż z nimi walczyć .

P.S. A Twoje apelowanie brzmi jak płacz dziecka które biegnie z płaczem do mamy ;-)

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 9:45 0 0

Aż dziwne, że sofimcars jeszcze sie nie odezwał ;)

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 10:26 0 0

Jestem, jestem, "tęskniłeś" widzę...ha ha ha ha.

p.s. do "pigułek" pierwszej pomocy, czuje się dobrze, a jak u was?.
"żółte kartoniki" zmartwione?.
Pamiętaj, po fakcie zawsze pozostaną żółte plamy.

Odpowiedz

Anonim, 17 lutego 2012, 1:45 0 0

Czytam te wpisy i zastanawia
Się dla kogo jest ten portal dla klientów dystrybutorów czy dla dystrybutorów?

Odpowiedz

Anonim, 17 lutego 2012, 10:52 0 0

No najlepiej w ten sposób rozumować, zamiast rozmawiać merytorycznie, a najlepiej ujawnić się i rozmawiać! (no cóż, jak rozumki małe, to się wymyśla, ograniczenia, cenzurę, ukryte "osobliwości"), i w ten sposób nie udawać najlepszych w "gębie".
To najlepiej starać się, usilnie wprowadzić ograniczenia (tak jak we firmach co niektórych, zamiast zaufanie, merytoryczne przygotowanie kierownicze, pracownicze i programy motywacyjne, to wprowadza się programy ograniczeń, i inwigilacji? i podpiera się słowem, że "koniec komuny", to ja się pytam "A JAK TO SIĘ NAZYWA"?.
Jestem za, ale tylko pod warunkiem, kiedy "pracownik faktycznie mało z siebie daje..., lub są inne podstawy, i są na to dowody".
Fakt?, który tylko świadczy o jednym, o tym co za każdym razem podkreślam, że co niektórych rozumowanie, jest na poziomie "misia Puchatka" oj misiu, misiu!...
Przypomniała mi się fraszka, "zniosła kura jajo, duże,całe ze złota..., zdechła bo na siłę drugie wyciskali"
pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 17 lutego 2012, 11:16 0 0

ale o co konkretnie Ci chodzi?

Odpowiedz