III Konferencja MaXserwis w Łochowie

, 5 marca 2019, 11:20

W miniony weekend odbyła się po raz trzeci konferencja sieci warsztatów MaXserwis.

Właściciele warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis spotkali się w Folwarku Łochów, niedaleko Warszawy. Coroczne spotkanie rozpoczęło się targami dostawców, podczas których uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z ich aktualną ofertą, a także porozmawiać o aktualnych trendach na rynku aftermarket.

Wszystkich uczestników w panelu konferencyjnym przywitał Piotr Janta – Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu Auto Partner SA, który podsumował rozwój firmy Auto Partner i trendy w motoryzacji.

Manager sieci MaXserwis Aleksander Ochęduszko podsumował działania sieci MaXserwis oraz przedstawił założenia na najbliższy rok. Następne mikrofon został przekazany tytularnym partnerom, którzy przybliżyli tematykę m. in. amortyzatorów czy miechów powietrznych w nowoczesnych pojazdach, a także Pass Thru KTS przygotowaną przez firmę Bosch.

Nie zabrakło także szkoleń dotyczących tematów mniej motoryzacyjnych, ale także związanych z warsztatem – m.in. jak pozyskać i szkolić mechaników czy jak wykorzystać technologię w pozyskaniu klientów warsztatu. Ta ostania prelekcja została wygłoszona przez Karola Sadaja, managera Revolut i Ubera.

Wieczór został zwieńczony uroczystą galą oraz wspólną zabawą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!