Książka Kodów Błędów EOBD w Inter Cars SA

, 26 stycznia 2011, 0:00

W sieci Inter Cars SA dostępna jest już Książka Kodów Błędów EOBD z opisami w języku polskim oraz z dodatkowym czytnikiem EOBD firmy SEALEY. Książka została opracowana jako źródło informacji i wyjaśnień dotyczących ponad 2700 kodów usterek EOBD/ISO. Są to ogólne kody usterek używane w pojazdach sprzedawanych na europejskich rynkach, posiadających odpowiedniki w systemie kodów OBD II stosowanym na rynku amerykańskim.

Podręcznik zawiera wyjaśnienia dotyczące sposobów i przyczyn aktywowania kodów usterek, sposoby kontroli czujników i podzespołów, rozmieszczenie elementów i informacje na temat różnych metod wykorzystywania kodów przez producentów pojazdów. Książka kodów oprócz zbioru ponad 2700 kodów (z grupy P0, P2, P3 i U) zawiera przydatne instrukcje i wytyczne dotyczące licznych procedur diagnostycznych i kontrolnych, które można wykonać w przypadku wygenerowania przez pojazd kodu usterki EOBD.

Urządzenie VS8700 firmy SEALEY to samodzielny czytnik kodów z własnym wyświetlaczem zasilanym z gniazda EOBD/OBDII. Zarówno zaimplementowane oprogramowanie diagnostyczne czytnika VS8700 jak i wbudowana biblioteka kodów usterek jest w języku polskim.

Funkcje diagnostyczne czytnika VS8700:
– odczyt/kasowanie kodów błędów EOBD.
– przeglądanie zamrożonych ramek (freez frame)
– odczyt informacji o pojeździe (VIN, CID oraz CVN)

Obecnie, przy zakupie Książki Kodów Błędów EOBD, czytnik kodów VS8700 oferowany jest gratis (cena katalogowa czytnika VS8700 poza aktualną promocją wynosi 499 zł netto). Zestaw dostępny jest w Inter Cars SA pod numerem indeksu SEA VS8700P w cenie promocyjnej 419 zł netto.
 

Komentarze

Brak komentarzy!