LAUNCH X-631 do geometrii z certyfikatem ITS

, 11 stycznia 2011, 0:00

LAUNCH X-631, urządzenie do pomiaru i kontroli geometrii ustawienia kół i osi pojazdów z certyfikatem ITS, jest już dostępne w ofercie LAUNCH Polska. Wykorzystuje akumulatorowe zasilanie zespołów pomiarowych oraz radiową komunikację między zespołami pomiarowymi i jednostką centralną. Jest wyposażone w cztery zespoły pomiarowe z 8 kamerami CCD.

W zestawie znalazły się: uniwersalne uchwyty do obręczy stalowych i ALU, obrotnice, blokada kierownicy, rozpórka hamulca, komputer z monitorem LCD i drukarka atramentowa.

Oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie kompensacji bicia felg na dwa sposoby, czyli tradycyjną metodą 4-punktową przez podniesienie samochodu lub poprzez przetoczenie bez podnoszenia oraz funkcję pomiaru aut ospojlerowanych. Komfort pracy zapewniają: bogata baza danych pojazdów wraz z rysunkami oraz polskojęzyczny program, funkcjonujący z różnego rodzaju animacjami.

Cena kompletnego przyrządu wynosi 29 000 zł netto.

Szczegóły u dystrybutora, w firmie LAUNCH Polska sp. z o.o., tel. (52) 585 55 10,11; e-mail: sales@launch.pl.

Dowiedz się więcej

Nowości cenowe Launch
Nowości cenowe Launch

Firma Launch Polska sp. z o.o. wprowadza nową cenę zakupu urządzenia do pomiaru i kontroli geometrii ustawienia kół X-631 w zestawie z diagnostycznym podnośnikiem czterokolumnowym TLT-440. Aktualna cena zestawu wynosi 41 000 zł netto. Urządzenie X-631 posiada certyfikat ITS.  

Nowa linia diagnostyczna Certus
Nowa linia diagnostyczna Certus

Firma WSOP, specjalizująca się w wyposażeniu stacji kontroli pojazdów, zaprezentowała nową generację linii diagnostycznej Certus: Race Line EVO2. To pełnowymiarowa, inteligentnie zarządzana linia wyposażona w interaktywne oprogramowanie i nowy, opracowany od podstaw system sterowania i przesyłu danych. – „Jesteśmy dumni, ponieważ Certus Race Line EVO2 to wysoce zaawansowany produkt. Już dzisiaj linia ta odpowiada na […]

Komentarze

Brak komentarzy!