NRF rozbudowuje centrum testowe

, 14 września 2018, 11:38

NRF rozszerza swoje centrum techniczne w Europie Wschodniej o dział rozwoju i testowania elektronicznie sterowanych komponentów klimatyzacji i chłodzenia silnika.

Wytwarzanie elektronicznie sterowanych zaworów EGR, sprzęgieł wentylatora i sprężarek klimatyzacji doprowadziły NRF do konieczności inwestycji w sprzęt testujący i kadrę inżynieryjną. Centrum testowania części zamiennych znajduje się w siedzibie NRF w Gdańsku.

– Dzisiejsza oferta rynku wtórnego NRF obejmuje wszystkie części zamienne znajdujące się „pod maską”. Od początku istnienia firmy w 1927 roku zajmowaliśmy się grzejnikami i ich ofertę rozwinęliśmy do produktów o wysokiej złożoności, takich jak nowoczesne chłodnice EGR. W Gdańsku testujemy m. in. sprzęgła wentylatorowe pod względem wydajności i trwałości – mówi Adam Gertruda, starszy inżynier NRF.

NRF to międzynarodowa firma zajmująca się inżynierią, produkcją i dostawą komponentów chłodzących i klimatyzacyjnych do silników. NRF posiada zakłady w Indiach, Europie i Stanach Zjednoczonych. W Europie produkcja odbywa się w Holandii, Hiszpanii i Francji. Dystrybucja na europejskim rynku wtórnym odbywa się za pośrednictwem 8 własnych magazynów z rozbudową w 2018 r. we Francji, Polsce i USA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

tadek, 14 września 2018, 20:16 5 0

a czemu NRF nie przyzna, że kupuje jak inni w Chinach?

Odpowiedz

Grumman, 20 kwietnia 2019, 18:49 1 0

To prawda kupują w Chinach, kupują też skraplacze z Tajwanu z firmy Manzai. Takie czasy.

Odpowiedz