Dobra pozycja Moto-Profil w rankingu Gazety Finansowej

, 16 lipca 2018, 8:43

Moto-Profil zaznaczył swoją obecność w kolejnym rankingu biznesowym. Spółka zajęła mocną pozycję w zestawieniu „1000 największych firm w Polsce”, przygotowanym przez redakcję „Gazety Finansowej”.

Właściciel marki ProfiAuto został sklasyfikowany w tegorocznym rankingu na 305. miejscu, wyprzedzając tym samym wielu konkurentów z branży. To już kolejne zestawienie potwierdzające bardzo dobrą kondycję firmy.

 

– Ostatnie lata to czas intensywnego rozwoju dla Moto-Profil, zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Nasi partnerzy handlowi to już 1400 hurtowni w Polsce i niemal wszystkich krajach europejskich oraz w Azji. Za ich pośrednictwem docieramy do 15 tysięcy serwisów samochodowych. Ze względu na skalę działania, Moto-Profil proponuje partnerom bardzo korzystne warunki współpracy. Wszystko to przekłada się na wyniki finansowe nie tylko naszej firmy, ale także naszych partnerów biznesowych – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Ranking „1000 największych firm w Polsce” opracowywany jest przez redakcję „Gazety Finansowej” od kilkunastu lat. Jego podstawę stanowią dane dotyczące przychodów przedsiębiorstw, a całość uzupełniona jest specjalistycznymi analizami ekspertów branżowych.