Profil działalności Moto floty został poszerzony o nowy dział. Czym będzie się zajmował?

18 grudnia 2023, 12:08

Należąca do grupy Moto-Profil firma MOTO Flota, specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju, rozszerza swoją działalność. W grudniu br. spółka wprowadziła usługę zarządzania flotami samochodowymi oraz outsourcingu fleet managementu. Jednocześnie powołała na nowe stanowisko kierownika tego działu – Krzysztofa Ostasa.

fot. unsplash.com

Nowe zadania i nowe stanowisko

Jak wskazują przedstawiciele firmy MOTO Flota, wprowadzenie nowych usług ma związek ze zmieniającym się rynkiem flotowym i zauważalnym zapotrzebowaniem na usługi outsourcingowe związane z fleet managementem. W tworzeniu strategii i koordynowaniu tymi działaniami wesprze spółkę Krzysztof Ostas, powołany na nowo utworzone stanowisko Head of Fleet Management.
Krzysztof Ostas związany jest z rynkiem motoryzacyjnym od 2005 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży Car Fleet Management. Swoją karierę w motoryzacji rozpoczął od pracy na stanowisku Fleet Managera. Pracował również jako kierownik działu operacyjnego w firmach z branży CFM. W ostatnim czasie, obejmując stanowisko Key Account Managera, był odpowiedzialny za projekt zarządzania flotą klienta posiadającego w swoim parku samochodowym kilka tysięcy pojazdów. Obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz wykładowcą na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Jest także autorem szkoleń o tematyce elektromobilności dla jednej z największych znanych marek samochodowych. Ponadto bierze udział w wielu projektach flotowych związanych z napędami alternatywnymi. W firmie MOTO Flota będzie odpowiedzialny za rozwój oraz kierowanie działem zarządzania flotą samochodową klientów.

– Przede mną wiele wyzwań i ciekawych projektów zawodowych w związku z objęciem nowego stanowiska. Plany na przyszłość to głównie rozwój i wprowadzenie nowych usług związanych z outsourcingiem zarządzania flotami samochodowymi. Firma Moto Flota poprzez swoje doświadczenie i rozpoznawalność daje mi ogromną siłę napędową do intensywnych działań związanych z rozwojem nowej usługi. Jestem przekonany, że przyniesie to naszym klientom jeszcze większe korzyści, a firmie dalszy rozwój – mówi Krzysztof Ostas, Head of Fleet Management w spółce MOTO Flota, należącej do grupy Moto-Profil.