Sklep internetowy Lauber w nowej odsłonie

, 30 maja 2018, 9:23

Firma Lauber zajmująca się regeneracją części samochodowych, uruchomiła nową wersję elektronicznego katalogu części i zamienników. Jest on dostępny online dla wszystkich zainteresowanych.

Znajdź potrzebny produkt szybciej

Elektroniczny katalog został stworzony przez Lauber z myślą o klientach, którzy chcieliby szybko i sprawie wyszukiwać produkty z oferty firmy, sprawdzać i porównywać ich ceny oraz dostępność, a także dokonywać zakupów w wygodny sposób, bez konieczności wstawania od komputera.

Platforma  jest dostępna pod adresem www.elauber.pl. Jej twórcy postawili na nowoczesny design, ale także przejrzystość i łatwość obsługi. Korzystając z elektronicznego katalogu można wyszukać części z całej oferty Lauber, a więc m.in. alternatory, rozruszniki, kompresory klimatyzacji, półosie napędowe, zaciski hamulcowe czy wtryskiwacze CR. Zasada jest prosta. Wystarczy wpisać kod OE produktu w wyszukiwarkę na stronie głównej i wybrać przycisk „Pokaż części”. Jeżeli nie posiadamy kodu OE, możemy skorzystać z wyszukiwania według pojazdu. Wówczas wybieramy z rozwijanej listy rocznik pojazdu, jego markę i model oraz model silnika. Wyszukiwarka na bieżąco pokazuje, ile części spełnia wybierane przez nas kryteria.

Przechodząc dalej możemy wybrać poszukiwaną część z listy lub dokonać dalszego doprecyzowania kryteriów wyszukiwarki, poprzez zaznaczenie po lewej stronie kategorii szukanego asortymentu. Dodatkową funkcją jest możliwość wyszukiwania produktów oznaczonych jako nowość, a także dostępnych w ofercie promocyjnej lub wyprzedażowej.

Porównaj ceny i kup

Po wybraniu interesującego nas produktu przechodzimy na jego podstronę, gdzie znajdziemy galerię zdjęć lub rysunek techniczny, a także niezbędne do zakupu informacje, takie jak cena, dostępność, a także właściwości. Te ostatnie to szczegóły techniczne danej referencji, dzięki którym możliwa jest ostateczna weryfikacja, czy dana część będzie pasować do naszego pojazdu. Znajdziemy tam m.in. dokładny spis wersji silnikowych, do których przeznaczona jest referencja. W niektórych przypadkach dostępne są także informacje o wymiarach produktu czy ilości otworów montażowych, które umożliwiają empiryczne porównanie elementu np. z posiadaną przez nas częścią wymontowaną z pojazdu.

Katalog Lauber umożliwia także zapamiętanie poszukiwanych produktów. Wystarczy po wybraniu odpowiedniej części wybrać przycisk „Porównaj”. Aby powrócić do oznaczonego w ten sposób asortymentu, należy kliknąć ikonę porównywarki w prawym górnym rogu strony. Wybrane produkty zostaną wyświetlone obok siebie, co umożliwi bezpośrednie i szybkie zestawienie ze sobą ich parametrów technicznych.

Katalog zapamiętuje także części ostatnio oglądane przez użytkownika. Dzięki temu, nawet jeżeli nie zapisaliśmy danego produktu w porównywarce, możemy łatwo ponownie odszukać go, sprawdzając listę wyświetlaną na dole strony głównej katalogu.

Aby dokonywać zakupu produktów bezpośrednio poprzez elektroniczny katalog Lauber, należy posiadać konto w systemie. Rejestracja jest prosta i zajmuje mniej niż minutę. Założenie konta oraz dokonywanie zakupów jest dostępne zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Zamówione towary dostarczane są kurierem pod wskazany adres. Klient ma do wyboru kilka metod płatności – Pay U, karta kredytowa, Pay Pal, przelew bankowy lub płatność przy odbiorze przesyłki.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat elektronicznego katalogu produktów Lauber, można znaleźć w odpowiednich zakładkach na stronie www.elauber.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!