Japońska jakość w Inter Cars S.A.

, 3 marca 2010, 0:00

Inter Cars S.A. mocno rozszerza asortyment części do samochodów osobowych pochodzenia japońskiego i koreańskiego. Ostatnio do oferty wprowadzone zostały następujące produkty:

Sankei Manufatec Co. Ltd.

Japońska firma Sankei specjalizuje się w produkcji części elektrycznych do samochodów. Produkty Sankei to przede wszystkim czujniki ciśnienia oleju, czujniki temperatury płynu chłodzącego i przełączniki wentylatora.
W ofercie Inter Cars S.A., który jest oficjalnym dystrybutorem Sankei w Polsce, znajduje się 108 referencji do samochodów azjatyckich. Można je znaleźć pod indeksami:
K4…. – czujniki ciśnienia oleju
K5…. – czujniki temperatury płynu chłodzącego
K6…. – przełączniki wentylatora
Przykładowe indeksy: K41004, K52000, K63001

Ushio Industries Ltd.

Ushio Industries jest japońskim producentem pasków rozrządu i pasków wielorowkowych do samochodów azjatyckich pod marką – SUN. Paski SUN uchodzą za jedne z najbardziej niezawodnych na świecie pasków mających zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Są mocne, nierozciągliwe i wytrzymują wyższe momenty obrotowe, między innymi dlatego, że są dodatkowo wzmacniane odpowiednio dobranymi i skręconymi kosmykami z włókien szklanym.

W ofercie Inter Cars S.A., który jest oficjalnym dystrybutorem SUN w Polsce, znajdują się 274 referencje do samochodów azjatyckich. Można je znaleźć pod indeksami:
E1….SUN – paski wielorowkowe
E3….SUN – paski rozrządu
Przykładowe indeksy: E15PK1035SUN, E32011SUN

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!