Promienniki od K2 PRO

, 10 lutego 2010, 0:00

Każdy warsztat blacharsko-lakierniczy chcąc oferować usługi na najwyższym poziomie powinien stale poszerzać swoją wiedzę oraz inwestować w profesjonalne rozwiązania techniczne, które skrócą do minimum czas pracy. Jednym z bardziej czasochłonnych etapów pracy przy naprawach blacharsko lakierniczych jest suszenie nałożonych na karoserię materiałów. W chwili, kiedy do warsztatu oczekuje kolejka klientów chcących naprawić auto, każde nieefektywne wykorzystanie czasu przekłada się bezpośrednio na stratę zysku.


Rozwiązaniem podnoszącym efektywność pracy może być stosowanie promienników marki K2 PRO. Technologia fal krótkich pozwala na osuszanie i utwardzanie warstw szpachli, podkładu oraz lakieru tuż po ich nałożeniu na karoserię. Dzięki przenikaniu promieni podczerwieni do powierzchni blachy, od początku następuje efektywne suszenie od wewnątrz do zewnątrz, co skraca znacznie czas całego procesu. Ponadto zaletą promienników jest możliwość miejscowego osuszania elementów karoserii, a takie naprawy przeważają w zleceniach dla warsztatów. Istnieje m.in. możliwość włączania tylko wybranych, potrzebnych podczas naprawy lamp. Każda z lamp posiada także osobny regulator czasu oraz regulację intensywności promieniowania.

W szerokiej ofercie marki K2PRO znajduje się kilka modeli promienników. Od 1- i 2- lampowych APOLLO i ATLANTIS do suszenia poszczególnych elementów karoserii, poprzez najpopularniejszy 3 lampowy Discovery, 4 lampowy SATURN do 6-lampowego MERCURY. Szeroki wybór promienników K2PRO pozwala zatem na dobranie odpowiedniego modelu do zakresu usług oraz wielkości prowadzonego warsztatu blacharsko-lakierniczego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!