Goodyear z SealTech w seryjnym wyposażeniu Volkswagena Arteona

, 16 sierpnia 2017, 22:30

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 klasy Ultra-High Performance, wyposażone w najnowszą technologię SealTech, zostały wybrane przez Volkswagena jako oryginalne wyposażenie nowego Arteona.


SealTech to innowacyjne technologia Goodyeara z zakresu wydłużonej mobilności. Zastosowano w niej uszczelniacz, którego używa się po wulkanizacji. System zabezpiecza uszkodzenia o średnicy do 5 mm w bieżniku opony, zapewniając odpowiednie i parametry ogumienia.

Dzięki temu, w przypadku najechania np. na gwóźdź, kierowca może zorientować się o tym fakcie dopiero podczas sezonowej wymiany ogumienia, gdyż parametry jezdne jego auta pozostają na niezmienionym poziomie. Oznaczenie SealTech będzie widoczne na bocznej ścianie opony.

“Z dumą poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy Goodyear SealTech w oponach dla nowego VW Arteon. Zainteresowanie rozwiązaniami z zakresu wydłużonej mobilności nieustannie rośnie tak ze strony producentów samochodów jak i konsumentów. Z tego powodu kontynuujemy inwestycje w rozwój technologii takich jak SealTech, które zaspokajają wymagania naszych partnerów”, powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. wyposażenia fabrycznego dla pojazdów osobowych Goodyear w regionie EMEA.

Nowy Volkswagen Arteon to czterodrzwiowy fastback, który imponuje innowacyjną lecz praktyczną konstrukcją. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy, samochód można wyposażyć w opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 rozmiaru 225/55R17 97W i 245/45R18 96W z nową technologią Goodyear SealTech.

Zasady działania technologii Goodyear SealTech można zobaczyć na załączonym materiale filmowym:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!