CoopersFiaam: Nowy gracz na rynku filtrów

, 1 kwietnia 2009, 0:00

Firma Sogefi Filter Division, połączyła dwie ze swoich marek, aby stworzyć wyjątkową kombinację: markę CoopersFiaam. Od 1 stycznia 2009 roku, fuzja tradycyjnej brytyjskiej marki Coopers z włoską marką Fiaam umożliwiła połączenie wszystkich zalet tych dwóch dostawców, oferując jeszcze szerszy asortyment produktów, nowy wizerunek, jednocześnie mocniej koncentrując się na potrzebach klientów.

Po połączeniu, CoopersFiaam oferuje to co najlepsze z obydwu marek. Najbardziej oczywistą korzyścią dla klienta jest jeszcze szerszy asortyment produktów, zapewniający zdecydowanie większe pokrycie zapotrzebowania rynku. Podobnie jak wcześniej Coopers i Fiaam, marka CoopersFiaam w szerokim zakresie pokrywa zapotrzebowanie zarówno europejskiego rynku samochodów osobowych jak i ciężarowych i dostawczych. Nowy wizerunek marki, zachowując tę samą kolorystykę, to również stała poprawa jakości opakowań oraz materiałów marketingowych.

Fiaam jest marką pochodzącą z Włoch, znaną nie tylko w Europie ale i na całym Świecie. Do szerokiego asortymentu rozwiązań w dziedzinie filtracji należy szeroka gama referencji do zastosowań w samochodach ciężarowych, jak i filtrów oleju, powietrza, paliwa i kabinowych do niemalże każdego samochodu osobowego.

Coopers jest brytyjską marką, która oferuje filtry jakości OE produkowane w Wielkiej Brytanii, do samochodów osobowych i ciężarowych.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 kwietnia 2009, 0:00 0 0

gdzie można kupic te filterki???

Odpowiedz

Anonim, 6 kwietnia 2009, 0:00 0 0

QSD, Polcar, BSL Truck...

Odpowiedz

Anonim, 7 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Polcar się nie liczy oni mają blacharkę, a w mechanice nie ma co u nich szukać.

Odpowiedz

Anonim, 7 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Mechaniki rzeczywiście mają bardzo mało (sami tak mówią), a blacharka to chiny także lepiej to omijać

Odpowiedz