CoopersFiaam: Nowy gracz na rynku filtrów

1 kwietnia 2009, 0:00

Firma Sogefi Filter Division, połączyła dwie ze swoich marek, aby stworzyć wyjątkową kombinację: markę CoopersFiaam. Od 1 stycznia 2009 roku, fuzja tradycyjnej brytyjskiej marki Coopers z włoską marką Fiaam umożliwiła połączenie wszystkich zalet tych dwóch dostawców, oferując jeszcze szerszy asortyment produktów, nowy wizerunek, jednocześnie mocniej koncentrując się na potrzebach klientów.

Po połączeniu, CoopersFiaam oferuje to co najlepsze z obydwu marek. Najbardziej oczywistą korzyścią dla klienta jest jeszcze szerszy asortyment produktów, zapewniający zdecydowanie większe pokrycie zapotrzebowania rynku. Podobnie jak wcześniej Coopers i Fiaam, marka CoopersFiaam w szerokim zakresie pokrywa zapotrzebowanie zarówno europejskiego rynku samochodów osobowych jak i ciężarowych i dostawczych. Nowy wizerunek marki, zachowując tę samą kolorystykę, to również stała poprawa jakości opakowań oraz materiałów marketingowych.

Fiaam jest marką pochodzącą z Włoch, znaną nie tylko w Europie ale i na całym Świecie. Do szerokiego asortymentu rozwiązań w dziedzinie filtracji należy szeroka gama referencji do zastosowań w samochodach ciężarowych, jak i filtrów oleju, powietrza, paliwa i kabinowych do niemalże każdego samochodu osobowego.

Coopers jest brytyjską marką, która oferuje filtry jakości OE produkowane w Wielkiej Brytanii, do samochodów osobowych i ciężarowych.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 kwietnia 2009, 0:00 0 0

gdzie można kupic te filterki???

Odpowiedz

Anonim, 6 kwietnia 2009, 0:00 3 0

QSD, Polcar, BSL Truck...

Odpowiedz

Anonim, 7 kwietnia 2009, 0:00 0 -1

Polcar się nie liczy oni mają blacharkę, a w mechanice nie ma co u nich szukać.

Odpowiedz

Anonim, 7 kwietnia 2009, 0:00 0 -2

Mechaniki rzeczywiście mają bardzo mało (sami tak mówią), a blacharka to chiny także lepiej to omijać

Odpowiedz

Klient, 6 kwietnia 2021, 14:54 3 -4

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Polcar jest importerem części samochodowych z Chin, tak samo, jak inni. Ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów nadwozia oraz mechaniki, którą importuje ze sprawdzonych fabryk, które mają takie same normy jakości, jak w EU. Różnica polega na tym, że firma Polcar dodatkowo sprawdza normy jakości swoich produktów, w odróżnieniu od innych dystrybutorów. To klient decyduje, czy chce tańszy produkt, czy droższy. Firma Polcar stara się dostosować do potrzeb klienta. Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 6 kwietnia 2021, 15:19 4 -4

koń by się uśmiał

Odpowiedz

Dwarf, 7 kwietnia 2021, 13:47 1 -1

To co w konkurencji kocham najbardziej. "Nasze jest zajebiste reszta jest beeee".To że inni nie sprawdzają jakości to sam wymyśliłeś czy masz jakieś dowody? Na wszystkie własne brandy np taka firma jak Inter Cars ma swoje labolatorium i sprawdzają każdą wypuszczoną partie. Każdy brand wlasny posiada certyfikat jakości którego samemu sobie wydrukować nie można...

Odpowiedz

Mechanik, 7 kwietnia 2021, 14:47 4 0

Kupuję w różnych hurtowniach. W Polcarze biorę blachy i całą nadwoziówkę, jedna z lepszych, jak nienajlepszych, tak samo dobra termika i przede wszystkim duża dostępność. Mechanikę biorę wszędzie w zależnosci od ceny i dostępności. Głównie montuję na sprawdzonych częściach, jeśli klient chce tanie, wkładam tanie. Co do jakości brandów, myslę , że wszedzie jest raczej podobnie, a czkolwiek staram sie tego nie montować.

Odpowiedz

Sklepowy, 9 kwietnia 2021, 12:27 3 -3

Handlowalem waszymi brendami InterCarsowymi przez dłuższy czas i dałem sobie spokój. Przez pewien okres było ok później coś nie pykło i klienci zaczęli zwracać mi towar nagminnie. Skoro chwalicie się że macie swoje laboratorium to tam robicie? Produkujecie szczepionki? Dziękuję zmieniłem hurtownię.

Odpowiedz

Hehe, 9 kwietnia 2021, 18:25 2 0

Nie rozumiem ludzi którzy zakładają te wszystkie brendy. Tanie znaczy drogie i żadne laboratoria nie poprawią jakości. Chytry płaci 2 razy.

Odpowiedz