Targi ProfiAuto Show 2016: Purflux

6 czerwca 2016, 13:35

Purflux stara się podkreślić swoją obecność pokazując swoje najnowsze produkty, jednocześnie przypominając, że Grupa Sogefi posiada trzy marki produkujące filtry w segmencie premium: Purflux, Fram i Coopers Fiaam.

Purflux przypomnał, że są nie tylko producentami filtrów, ale także kompletnych wkładów filtracyjnych, modułów filtracyjnych i ariboxów z dolotowym systemem powietrza.


Firma zaprezentowała dwa nowe ciekawe produkty. Pierwszy to filtr oleju do silników VW trzycylindrowego 1.4 TDI , który jest montowany między innymi w Fabii i Polo. Warto zauważyć, że tego typu silnik może być bestsellerem w Polsce, dlatego powinien zainteresować wszystkich praktyków.

Drugą nowością był produkt premium do nowego silnika Audi – czterolitrowego V8, który stosowany będzie między innymi w Q7 czy Porsche Panamera.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowe referencje filtrów PURFLUX
Nowe referencje filtrów PURFLUX

W ciągu ostatnich miesięcy lista referencji marki PURFLUX poszerzyła się o ponad sto pozycji. Nowości to przede wszystkim filtry powietrza i filtry kabinowe, pojawiło się także kilka nowych filtrów paliwa i oleju. Szczegółowa lista nowości jest dostępna pod linkiem.

W tych samochodach znajdziesz części Sogefi
W tych samochodach znajdziesz części Sogefi

Części Sogefi są obecnie montowane w ośmiu na dziesięć najlepiej sprzedających się samochodach. Firma podpisała niedawno kontrakt na części do nowej generacji Volkswagena Polo. W naszej galerii prezentujemy najpopularniejsze pojazdy, w których pracują podzespoły Sogefi. Według rankingu najpopularniejszych samochodów firmy IHS, Sogefi niezmiennie pozostaje wysoko cenionym dostawcą części dla europejskiego przemysłu motoryzacyjnego, o czym świadczy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!