Moto-Profil odświeżył witrynę internetową

, 22 maja 2017, 13:07

Strona internetowa firmy Moto-Profil została odświeżona i zaktualizowana. Modernizacja serwisu wpłynęła na jego funkcjonalność oraz intuicyjność użytkowania.

Nowa odsłona moto-profil.pl zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami, a głównym celem aktualizacji było zwiększenie wygody przeglądania serwisu. Przy jego tworzeniu wykorzystano technologię responsywną, dzięki której strona automatycznie dostosowuje się do każdego urządzenia, bez względu na jego wielkość czy rozdzielczość ekranu.

– Postęp technologiczny sprawił, że coraz częściej odchodzimy od korzystania z komputerów na rzecz smartfonów czy tabletów. Nasza nowa strona www jest przede wszystkim przyjazna dla jej użytkowników, którzy mogą przeglądać ją na dowolnym urządzeniu, w każdym miejscu na świecie – mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu w firmie Moto-Profil.

Odświeżona strona firmy Moto-Profil to także zwiększona przejrzystość przekazu oraz zmodernizowana struktura serwisu, zapewniająca pełny dostęp do informacji o ofercie przedsiębiorstwa.
Strona dostępna jest pod adresem: www.moto-profil.pl