Nowy Katalog INA

, 2 września 2008, 0:00

Nowy 605 stronicowy katalog części napędu pasowego do samochodów osobowych i pojazdów dostawczych zawiera szereg nowych informacji i ciekawych rozwiązań. Znajdziemy w nim ponad 1,700 referencji do 4,700 modeli samochodów od roku 1967, oznacza to aplikacje do 53 marek pojazdów. Wszystkie informacje w katalogu pojawiają się 5 językach – niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim oraz włoskim. Informacje w każdej części katalogu są bezpośrednio przetłumaczone na każdy z wyżej wymienionych języków – co ułatwia znalezienie odpowiedniej wersji językowej.

Dzięki nowemu układowi nowy katalog jest jeszcze bardziej zrozumiały dla klienta, zachowując bogactwo informacji. Nowy spis umieszczony na początkowych stronach katalogu daje użytkownikom łatwy dostęp do następujących rozdziałów katalogu: Klasyfikacja pojazdu, Wykaz numeryczny, Lista części, Lista odsyłaczy oraz Zdjęcia pojedynczych części. Spis jest również dostępny w formie składanej, na tylnej okładce katalogu, co dodatkowo zwiększa jego poręczność.

Katalog zawiera wyjaśnienia, jak rozumieć dziewięciocyfrowy numer części (referencja) oraz przykładowe strony, które opisują sposób korzystania z katalogu.
Hasło podaje numer części, model pojazdu, rok produkcji modelu, numer silnika, szczegółowe informacje dotyczące konkretnego pojazdu i jeśli to możliwe zestawy KIT, SET oraz poszczególne komponenty. Komponenty rozrządu oraz napędu dodatkowego są wymienione w oddzielnych częściach katalogu. Rubryka w głównej części pokazuje czy produkt wchodzi w skład wyposażenia dodatkowego. W katalogu zawarte jest również dokładne wyjaśnienie, czym różnią się zestawy KIT, SET oraz poszczególne części. 

Aktualne informacje dla warsztatów odnośnie pojazdów są również dostępne na płycie CD TechDoc, na stronie internetowej www.repxpert.com oraz w codziennie aktualizowanym katalogu zamieszczonym na stronie www.schaeffler-aftermarket.de.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!