Nowy PRO powiew od CRC

, 11 stycznia 2017, 13:05

Światowy lider w produkcji profesjonalnej chemii motoryzacyjnej firma CRC Industries, wraz z nastaniem nowego roku odświeża wygląd swoich produktów.

z6

Kierujemy mocniej naszą uwagę na profesjonalnych użytkowników warsztatowych, w związku z tym zmieniamy pojemności produktów w aerozolu. Dotychczasowe aerozole o pojemności 200 ml, 300 ml, 400 ml, 500 ml zostaną zastąpione przez pojemności 250 ml oraz 500 ml. Ujednolici to ofertę i pomoże Nam bardziej skoncentrować się na docelowym rynku profesjonalnych odbiorców.

z1

Każdy z produktów przeznaczonych dla profesjonalnego użytkownika otrzyma przyrostek PRO w nazwie. Dodana zostanie ikona określająca zastosowanie oraz kolorowy kod w górnej części puszki grupujący produkty: zmywacze, smary, preparaty antykorozyjne, dodatki, produkty specjalne.

z1a

z2Na puszkach pojawi się ikona informująca o zaworze 360°, który daje możliwość użycia produktu także w pozycji odwróconej dnem do góry.

z3Zmieniając swój wizerunek nie zmieniamy formuł produktów i technologii. Asortyment z linii PRO będzie spełniał wysokie wymagania odbiorców. Produkty oznaczone tą ikoną wypełniane są dwutlenkiem węgla i zawierają aż 95% aktywnego produktu w puszce.

Nowy, odświeżony asortyment będzie pojawiał się u dystrybutorów stopniowo w ciągu roku.

Uruchomiliśmy również nasz kanał na portalu Youtube, gdzie można obejrzeć wiele filmów instruktażowych:
https://www.youtube.com/channel/UCWZ8qm1AR74LtIG8fp1kgGw

Warto również wspomnieć o jedynym na rynku produkcie poprawiającym pracę silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa CRC GDI VALVE CLEANER. Silnie skoncentrowany zmywacz do zaworów dolotowych, pozwalający na usunięcie nagaru powstałego podczas pracy silnika.

 

CRC Industries zapewnia pełen dostęp do informacji technicznych i kart charakterystyki produktów. Pełna oferta dostępna jest na stale aktualizowanej stronie producenta www.crcind.com oraz u naszych dystrybutorów.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: marcin.fisiak@crcind.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!