Menu

Pierścienie, panewki, tłoki, zawory

Nowości w ofercie Dr.Motor

Oferta poznańskiej firmy powiększyła się ostatnio o uszczelnienia silnikowe. Niedawno wprowadziła 79 nowości do swojej oferty.

Dwa nowe szkolenia online firmy MAHLE dla Czytelników MotoFocus.pl

Zapraszamy na szkolenia online, przygotowane dla naszych Czytelników przez firmę MAHLE. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Tłok i środowisko jego pracy – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl

Nowe szkolenie online przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników, będzie dotyczyło szeroko pojętej tematyki tłoków silnikowych. Poprowadzi je Maciej Hadryś, Kierownik Działu Technicznego MAHLE Aftermarket.

Serwisowanie starych samochodów – skąd brać do nich części? Wywiad.

O samochody zabytkowe i klasyczne, które wciąż wyjeżdżają na publiczne drogi trzeba dbać tak samo jak o pojazdy używane na co dzień. Pod względem naprawy i wymiany podzespołów nie ma różnicy pomiędzy Skodą Octavią z 2015 r. i Fiatem 500 z lat 60. ubiegłego stulecia. Różnica tkwi tylko w dostępności części do tych samochodów. O […]

Chłodnica oleju na rynek wtórny

Firma MS Motorservice International GmbH wprowadziła do swojej oferty 37 chłodnic oleju, dedykowanych do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Są one dostępne w wersjach jako chłodnica oleju silnikowego i chłodnica oleju przekładniowego. Nowe produkty zapewniają obecnie warsztatom pokrycie światowego rynku w wysokości ponad 150 milionów pojazdów na całym świecie. Firma zapowiada także dalsze poszerzanie oferty. 

Nowości w ofercie HEPU® Germany

HEPU® rozszerza ofertę produktową dla segmentu pojazdów osobowych, a także po raz pierwszy – dla ciężarowych.

Październikowe nowości Dr.Motor Automotive

Dr.Motor zaprezentowało październikowe nowości. Oferta powiększyła się o charakterystyczne dla firmy zestawy uszczelek pokryw zaworów, przewody olejowe, uszczelki pod głowicę jak i pokrywy zaworów. Nowości te prezentowane były na niedawno zakończonych targach Automechanika Frankfurt.