Nowe modele analizatorów spalin i dymomierzy firmy Atal

, 15 stycznia 2008, 0:00

Firma Precyzja-Bit z Bydgoszczy, która jest generalnym przedstawicielem firmy ATAL na polskim rynku motoryzacyjnym wprowadziła do swojej oferty handlowej nowe urządzenia diagnostyczne: analizator spalin AT 505 oraz dymomierz AT 605.

AT 505 to czteroskładnikowy (opcjonalnie pięcioskładnikowy, również NOx) analizator spalin, przeznaczony do badania i regulacji silników benzynowych, oraz do wykonywania kontroli emisji z tych silników według właściwych norm państwowych. Umożliwia pomiar stężenia HC, CO, CO2, O2 i na podstawie tych parametrów wyliczenie COcor oraz współczynnika nadmiaru powietrza Lambda. Przyrząd ten mierzy prędkość obrotową silnika po przyłączeniu do zacisków akumulatora (na podstawie tętnień występujących w instalacji elektrycznej pojazdu) oraz temperaturę oleju. Dane przesyłane są z modułu analizatora spalin przez złącze USB do komputera (z którym musi współpracować) w celu przetworzenia, zapisania i wydrukowania. Analizator spalin stanowi część systemu modułowego Multi-Diag.

Cena: 13 500 zł netto
(12 000 zł netto bez komputera)

AT 605 jest przeznaczony do kontroli emisji spalin w silniku diesla (o zapłonie samoczynnym).
AT 605 w funkcji pomiar dymienia pracuje w dwóch różnych trybach pomiarowych, a mianowicie w trybie „pomiaru ciągłego dymienia” i w trybie „pomiaru dymienia przy swobodnym przyśpieszeniu obrotów”.

Przyrząd ten mierzy prędkość obrotową silnika po przyłączeniu do zacisków akumulatora (na podstawie tętnień występujących w instalacji elektrycznej pojazdu) oraz temperaturę oleju. Dane przesyłane są z modułu dymomierza przez złącze USB do komputera (z którym musi współpracować) w celu przetworzenia, zapisania i wydrukowania.

Cena: 12 500 zł netto
(11 000 zł netto bez komputera)
1500 zł netto wyposażenie dodatkowe do obsługi pojazdów powyżej 3,5 t

www.precyzja.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!