Kampania SKF „wyścig o wyścig” rozstrzygnięta!

, 17 października 2007, 0:00

Nascar to kultowe w Stanach Zjednoczonych wyścigi samochodowe. Rozgrywane są na owalnych torach, na których zawodnicy rozpędzają swoje specjalnie skonstruowane maszyny nawet do 300 km/h.

Laureaci promocji SKF „wyścig o wyścig” mieli okazję na własne oczy podziwiać wyczyny kierowców Nascar podczas wrześniowej rundy Nextel Cup Series w New Hampshire.
Dwunastu zwycięzców promocji wyjechało w dniach 13-17 września do Stanów Zjednoczonych, aby osobiście dopingować zawodników wspieranych przez firmę SKF: Clinta Bowyera, Jeffa Burtona i Kevina Harvicka. Przed zawodami laureaci mieli okazję zwiedzić Chicago, drugie co do wielkości miasto pod względem liczby polskich mieszkańców. Tuż przed wyścigiem uczestnicy mogli obejrzeć stanowiska poszczególnych zespołów oraz spotkać się i porozmawiać z Jeffem Burtonem w specjalnej strefie VIP przygotowanej przez SKF.

Gorący doping najwyraźniej bardzo pomógł, gdyż tego dnia na metę jako pierwszy dojechał zawodnik SKF: Clint Bowyer. Clint prowadził przez 221 z 300 okrążeń na New Hampshire International Speedway i pewnie wygrał niedzielne zmagania.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!