Dr.MOTOR Automotive – kolejne nowe referencje oraz nowa strona

, 7 września 2016, 14:59

Firma Dr.MOTOR wprowadziła do programu kilka nowych referencji przewodów przelewowych oraz przewodów paliwowych. Wszystkie pozycje są dostępne w ich magazynie.

Z ciekawych referencji na pewno warto wymienić przewód przelewowy do BMW do wtrysków piezoelektrycznych, przewód do VW Craftera "męski" czy referencję do Toyoty Yaris/Corolli. Pojawiły się również 2 nowe referencje przewodów paliwowych do Mercedesa. Wszelkie informacje można znaleźć w PDFie pod tym linkiem.

Dodatkowo informujemy o nowej stronie internetowej firmy, gdzie można znaleźć naszych dystrybutorów www.drmotor.eu

Dowiedz się więcej

Nowe przewody Dr.MOTOR Automotive
Nowe przewody Dr.MOTOR Automotive

Firma Dr.MOTOR wprowadziła do swojej oferty kilka nowych referencji przewodów przelewowych. Wszystkie pozycje są dostępne w magazynie. Wśród najciekawszych nowości znalazły się m.in. przewód przelewowy do Opla z systemem Denso lub nowości do Renault 1.9 dCi. Zobacz spis nowych referencji Dr.Motor Automotive

Nowe referencje Dr. Motor
Nowe referencje Dr. Motor

Firma Dr. MOTOR wprowadziła do programu kilka nowych referencji przewodów przelewowych. Z ciekawych nowości warto zwrócić uwagę na referencje do samochodów z grupy VW z silnikami 1.6 TDI oraz 2.0 TDI do wtrysków piezoelektrycznych. Pod tym linkiem można znaleźć tabelkę wyszczególniającą referencje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!