Nadal masz szansę zostać Supermechanikiem AD

, 18 maja 2016, 12:34

Zbliża się półmetek pierwszego etapu konkursu „Supermechanik AD 2016”. Wciąż jednak można do niego przystąpić i zostać zwycięzcą!

„Supermechanik AD” to konkurs, który organizuje firma AD Polska. Każda osoba biorąca w nim udział może sprawdzić swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianej mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Nie ma przy tym znaczenia, kto i na jakim stanowisku pracuje. Wystarczy być Klientem firmy AD Polska.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy rozpoczął się na początku kwietnia i potrwa do 30 czerwca. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na platformie internetowej www.supermechanikad.pl i po otrzymaniu loginu rozwiązać test. Składa się on z 40 pytań wielokrotnego wyboru z zakresu teorii i praktycznej wiedzy warsztatowej.

„Współczesne samochody to coraz bardziej złożone konstrukcje, w których nie tylko trzeba zdiagnozować usterkę, ale też wiedzieć jak ją skutecznie naprawić. Dlatego wśród warsztatów jest coraz więcej wąskich specjalizacji, a ich wyposażenie przypomina laboratorium” – mówi Sławomir Olszowski z Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń BETiS, które jest partnerem merytorycznym konkursu Supermechanik AD – „Aby jednak w konkursie <<Supermechanik AD>> wszyscy mieli równe szanse musieliśmy przygotować w miarę uniwersalne pytania. Z drugiej strony ich zakres to kompendium wiedzy, jaką powinna posiadać osoba pracująca we współczesnym warsztacie samochodowym”.

Co ważne, każdy uczestnik ma aż 10 prób (naturalnie z innym zestawem pytań), a do klasyfikacji końcowej liczy się najlepsza – zarówno pod względem prawidłowych odpowiedzi, jak i czasu, w jakim ich udzielono.

„To dopiero pierwsza edycja konkursu Supermechanik AD, a nas już zaskoczyła wysoka frekwencja uczestników. Większość z nich nie wykorzystała jeszcze wszystkich prób, ale osiągnięte dotychczas wyniki są imponujące” – mówi Dawid Cieśla z firmy AD Polska – „Szykuje się więc pasjonująca rywalizacja o awans do części finałowej. A przed nami jeszcze półtora miesiąca i wciąż zachowana możliwość startu w konkursie dla wszystkich chętnych”.

Do drugiego etapu konkursu „Supermechanik AD 2016” zakwalifikuje się stu uczestników, którzy najlepiej i najszybciej rozwiązali test na stronie www.supermechanikad.pl Przed nimi będzie 45-minutowy test, który wyłoni najlepszą dziesiątkę. Liczba ta nie jest przypadkowa, bo wezmą oni udział w rywalizacji wzorowanej na teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Z tym, że tutaj do finału wejdą dwie osoby. Ich ostatnim zadaniem będzie zdiagnozowanie i usunięcie tej samej usterki w dwóch identycznych samochodach. Tytuł „Supermechanika AD 2016 „przypadnie temu, który szybciej upora się z problemem i „odpali” auto.

Nagrodą główną w konkursie „Supermechanik AD 2016” jest samochód osobowy Opel Astra, wybrany przez międzynarodowe jury dziennikarzy europejskim samochodem roku 2016. Osoba, które zajmie 2. miejsce otrzyma voucher o wartości 5 tysięcy złotych netto na zakupy w AD Polska.

Partnerami głównymi projektu „Supermechanik AD 2016” są Filtron, Castrol Edge i Gates, merytoryczne wsparcie zapewniają BETiS i HaynesPro. Ponadto, akcję wspomagają kluczowi dostawcy AD Polska (Centra Exide, Champion, Denso, Fram, Goodyear, K2, Magneti Marelli, Moje Auto, Nissens, Optimal, Philips, SWAG, Textar, Valeo).

Dowiedz się więcej

Nowa koncepcja sieci serwisowej na polskim rynku
Nowa koncepcja sieci serwisowej na polskim rynku

Jakiś czas temu informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę AD Polska do swojej oferty turbosprężarek Turbos Hoet. To nie koniec działań związanych z tym asortymentem. AD wprowadza na rynek polski koncepcję sieci serwisowej, specjalizującej się w wymianach turbosprężarek. Turbos Hoet to belgijska firma, która zajmuje się fabryczną regeneracją turbosprężarek. Obecnie pod marką Turbos Hoet dostępnych jest […]

Supermechanik AD 2016
Supermechanik AD 2016

Od początku kwietnia br. rusza pierwsza edycja konkursu Supermechanik przygotowanego przez AD Polska. To projekt dla tych klientów dystrybutora, którzy chcą sprawdzić swą wiedzę z zakresu szeroko rozumianej mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Program podzielono na dwa etapy. Pierwszy, trwający od kwietnia do czerwca, jest realizowany za pośrednictwem strony internetowej www.supermechanikad.pl i polega na rozwiązaniu testu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!