Kager do aut azjatyckich

, 10 sierpnia 2005, 0:00

W lipcu 2005r. w ofercie firmy Fota znalazły się układy hamulcowe oraz hydraulika marki Kager do samochodów japońskich i koreańskich. Jest to najpełniejsza oferta części na rynku przeznaczona dla tej grupy pojazdów, obejmuje ponad 2700 referencji.
W lipcu ukazał się pierwszy katalog części Kager do aut azjatyckich. Przedstawia on ofertę obejmującą układy hamulcowe (klocki hamulcowe, tarcze, bębny, a także zestawy montażowe klocków i szczęk hamulcowych) oraz hydraulikę (cylinderki, pompy hamulcowe, pompy i siłowniki sprzęgłowe). W katalogu tym znajduje się ponad 2700 referencji do samochodów następujących marek: Daewoo, Daihatsu, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota. Katalog ten został stworzony w oparciu o oprogramowanie serwisowe producentów japońskich i koreańskich koncernów. Jego zawartość merytoryczna odpowiada danym technicznym poszczególnych aut.
]1P[
Wszystkie artykuły objęte są jednym skorowidzem samochodów, co znacznie upraszcza posługiwanie się katalogiem. Każdy rodzaj części oznaczony jest symbolem graficznym, który jednoznacznie kojarzy się z daną grupą produktów. Pozwoliło to uzyskać wysoką przejrzystość wydawnictwa. Katalog ten stanowi swego rodzaju encyklopedię wiedzy na temat części zamiennych do samochodów o rodowodzie azjatyckim. Jego zadaniem jest ułatwienie pracy wszystkim mechanikom obsługującym i naprawiającym pojazdy z Dalekiego Wschodu. Może być także zachętą dla kolejnych warsztatów do rozszerzenia swojej działalności o usługi obejmujące ten segment samochodów.

Oferta części zamiennych Kager do samochodów japońskich i koreańskich jest stale poszerzana. Wkrótce ukażą się katalogi prezentujące kolejne linie produktów. Będą to filtry, elementy układu kierowniczego i zawieszenia (w tym także zawieszenie miękkie, jak tuleje i gumy stabilizatora), paski napędowe, a także wiele innych produktów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!