Nowe zestawy naprawcze MEYLE do czujników impulsów wału korbowego

, 8 lipca 2015, 10:32

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG stawia na ułatwianie i uproszczanie prac naprawczych w warsztacie. Dlatego producent z Hamburga oferuje pod marką MEYLE nowe zestawy naprawcze do czujników impulsów wału korbowego. Składają się one z czujnika, wtyku, kabla i złączki kabla i są dostępne do uniwersalnego zastosowania w ponad 350 modelach marek Dacia, Nissan, Renault i Opel.

Kiedy silnik w samochodzie nie daje się uruchomić, często jest to winą uszkodzonego czujnika impulsów z wału korbowego. Przyczyną tego są obciążenia w wyniku wzajemnych oddziaływań termicznych w komorze silnika oraz wibracji. Niewielka w zasadzie naprawa może mimo to oznaczać dla warsztatów wielkie nakłady, akurat wtedy, gdy dla różnych komponentów trzeba przyporządkować  jedno indywidualne zastosowanie.

Mając nowe zestawy naprawcze MEYLE warsztaty mogą zaoszczędzić przy tym wiele czasu: kompletne zestawy zawierają nie tylko wszystkie niezbędne części, jak czujnik, kabel czy wtyk, ale dają się także zastosować w ponad 350 modelach niezależnie od kodowania oryginalnego wtyku. Tworzywa sztuczne, dopasowane do termicznego obciążenia zapewniają poza tym o wiele dłuższą żywotność czujników impulsów.

Nowe zestawy MEYLE do czujników impulsów wału korbowego są dostępne pod numerami MEYLE 16-14 800 0025, 16-14 899 0010, 16-14 800 0023, 16-14 899 0006 i 16-14 800 0026.

Dowiedz się więcej

Nowe filtry paliwa MEYLE „Made in Germany”
Nowe filtry paliwa MEYLE „Made in Germany”

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG pod marką MEYLE poszerza swój asortyment filtrów paliwa „Made in Germany“ o różne zastosowania dla modeli marek Audi, Seat, BMW i MINI. Filtry są wytwarzane w Niemczech według specyfikacji producenta. Do programu zalicza się teraz także dziesięć nowych referencji filtrów paliwa MEYLE „Made in Germany“ do ponad 370 zastosowań. Komponenty […]

Nowe części do Dacii w ofercie MEYLE-HD
Nowe części do Dacii w ofercie MEYLE-HD

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG oferuje pod swoją marką MEYLE-HD zoptymalizowaną główkę drążka kierowniczego do modeli Dacia Logan i Sandero. Z powodu wysokich obciążeń ta część szczególnie często ulega awarii. Wersja o przedłużonej żywotności pozwala na łatwiejsze przekonanie klientów do droższej naprawy o wysokiej jakości. Główki drążków kierowniczych są stale poddawane dużym obciążeniom. Z jednej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!