Jubileusz Optibelt w Polsce

, 8 maja 2014, 16:12

W tym roku firma Optibelt obchodzi 15-lecie polskiego oddziału. Centralnym punktem obchodów jubileuszu niemieckiego producenta pasków napędowych będzie konferencja podsumowująca działalność, połączona ze spotkaniem dystrybutorów, klientów i pracowników. Pod koniec czerwca do Polski przyjadą najważniejsi klienci spółki oraz ścisłe kierownictwo centrali przedsiębiorstwa.

Optibelt Polska sp. z o.o. jest jednym z filarów europejskiej sieci dystrybucji Arntz Optibelt Gruppe. Piętnaście lat temu akcjonariusze, uwzględniając korzystną lokalizację oraz doświadczenie i kompetencje pracowników, zdecydowali o ulokowaniu spółki dystrybucyjnej właśnie w Polsce. Obecnie oddział w Dąbrowie Górniczej obsługuje dystrybutorów i odbiorców końcowych z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Rosji i Mołdawii.

Przedsiębiorstwo Optibelt jest producentem pasów napędowych, w swojej ofercie posiada między innymi paski klinowe, wielorowkowe, rozrządu oraz zestawy naprawcze do wszystkich pojazdów. Centrala firmy i główne zakłady produkcyjne znajdują się w miejscowości Höxter, w Nadrenii Północnej – Westfalii.
 

Komentarze

Brak komentarzy!