„Co sądzisz o…?” – części polskich producentów

, 7 stycznia 2014, 12:02

Od wielu lat nie mamy już w Polsce własnej marki samochodów. Polacy nadal mają jednak wiele do powiedzenia na rynku motoryzacyjnym. Funkcjonuje na nim wiele rodzimych firm, produkujących części do samochodów. Jak ich wyroby oceniają mechanicy?

Co sądzisz o częściach polskich producentów?

Polscy producenci części muszą borykać się z bardzo silną konkurencją. Znajdują się w trudnej sytuacji na własnym rynku. Z jednej strony polski rynek zdobywają silne marki zagraniczne, produkujące części wysokiej jakości (także na OE). Drugą stroną barykady są tanie części niskiej jakości, głównie pochodzące z Azji, które kuszą mniej zamożnych klientów.

Czy mechanicy chętnie korzystają z wyrobów polskich firm? Jak oceniają ich jakość oraz cenę? Zachęcamy do udziału w naszej ankiecie oraz wpisywania komentarzy pod tym artykułem.

{uri:/ankietka/20}

Dowiedz się więcej

Mechanicy niezadowoleni ze szkół zawodowych – wyniki ankiety
Mechanicy niezadowoleni ze szkół zawodowych – wyniki ankiety

Absolwenci szkół zawodowych nie są przygotowani do wykonywania zawodu mechanika – takie wnioski można wyciągnąć z wyników ankiety, przeprowadzonej na łamach naszego portalu. Aż 84% uczestników badania wypowiedziało się negatywnie na temat poziomu kształcenia polskich szkół. Mechanicy o absolwentach szkół zawodowych W polskich szkołach brakuje pomocy dydaktycznych, wykwalifikowanego personelu i dopasowanego do wymagań pracodawców programu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 stycznia 2014, 18:02 0 0

Wszystkie części do popularnych samochodów są i tak o wiele za drogie w zakupie w stosunku do ich produkcji.

Odpowiedz