Bogata oferta żarówek HELLA

, 17 października 2013, 13:16

HELLA oferuje atrakcyjny asortyment żarówek. Obejmuje on szeroki wachlarz aplikacji do wszystkich rodzajów pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów specjalnych i motocykli, do wszystkich rodzajów reflektorów i lamp, oświetlenia wnętrza, klasycznego oświetlenia halogenowego oraz ksenonowego.

Poza standardowymi żarówkami (STANDARD) oraz żarówkami o przedłużonej żywotności (LIFETIME), HELLA oferuje żarówki: PERFORMANCE, DESIGN i XENON.

Żarówki PERFORMANCE

Dzięki innowacyjnej technologii żarówki HELLA Performance oświetlają drogę o wiele lepiej niż typowe żarówki:  kategorię produktów Performance otwiera model Performance +30, zapewniający o 30% więcej światła oraz długą trwałość.

Żarówki DESIGN

Specjalne wymagania dotyczące wzornictwa i bezpieczeństwa jazdy spełniają żarówki z serii Design: efekt „światła ksenonowego”sprawia, iż lampy BLUE LIGHT stanowią alternatywę dla kierowcy świadomego aspektów estetycznych. Dzięki specjalnej powłoce, żarówki HELLA BLUE LIGHT osiągają temperaturą barwy światła ok. 4000 K, zbliżoną do "żarówki" ksenonowej, oraz zapewniają nawet o 20 procent większą jasność oświetlenia. Biało-niebieskie światło oznacza lepsze oświetlenie jezdni, większy komfort i wyższy poziom bezpieczeństwa jazdy.

XENON

Nowoczesna technologia ksenonowa jest kamieniem milowym w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Białe światło nowej generacji lamp ksenonowych o temperaturze barwy światła do 4300 kelwinów, podwójnej jasności i prawie trzykrotnie przewyższającej żarówki halogenowe wydajności świetlnej zapewnia optymalne bezpieczeństwo oraz niestresującą jazdę.

Dowiedz się więcej

Grupa Hella z obrotem 5 mld euro
Grupa Hella z obrotem 5 mld euro

W roku fiskalnym 2012/13 obrót Grupy Hella osiągnął po raz pierwszy w historii 5 mld euro. Zysk operacyjny wzrósł do poziomu 5,6% obrotu. Do tego wyniku przyczyniła się przede wszystkim konsekwentnie prowadzona przez koncern strategia globalizacji. Globalizacja daje korzyści Grupie Hella Hella rozbudowywała międzynarodowe inwestycje i dzięki temu obecnie aż 47 % obrotu jest generowana […]

Innowacyjne lampy HELLA w nowym Citroenie
Innowacyjne lampy HELLA w nowym Citroenie

Tylne lampy w najnowszym Citroenie C4 Picasso, wykonane przez firmę HELLA w technologii LED, zostały wyposażone w system luster. Tworzy on trójwymiarowy efekt świetlny dla funkcji świateł stop i tylnych świateł pozycyjnych. Podczas tegorocznego wiosennego Salonu Samochodowego w Genewie koncern PSA przedstawił koncepcyjny model o nazwie Technospace – przyszłej wersji Citroena C4 Picasso. Opracowane w […]

Nowe lampy ksenonowe Osram
Nowe lampy ksenonowe Osram

Rodzina Osram Night Breaker Unlimited poszerzyła się o lampy ksenonowe Xenarc w dwóch typach – D1S i D2S. To najjaśniejsze tego typu produkty na rynku. Podobnie jak żarówki halogenowe rodziny Night Breaker, lampy wyładowcze Xenarc mają większy zasięg (nawet o 20 m) i generują więcej światła (do 70 proc.) w kluczowych punktach na drodze. Dodatkową […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 17 października 2013, 22:42 0 0

Jakieś nr referencji można prosić? Kiedy u dostawców?

Odpowiedz