Katalog „World Wide Work by MEWA” już dostępny

3 września 2014, 16:06

Katalog „World Wide Work by MEWA” zawiera całą paletę możliwości dostosowanych do każdego klienta na 350 stronach. Publikacja oferuje większy niż dotąd wybór artykułów modnych marek dla wszystkich zawodów i branż.

Katalog nowych marek odzieży ochronnej i artykułów BHP, oferowanych przez firmę MEWA, dostępny będzie od 1 września 2014 r.

Obuwie ochronne wyznaczającej trendy mody, brytyjskiej firmy Lee Cooper, stylowe półbuty i sznurowane buty z cholewami nowej firmy Label No Risk, czy też szczególnie lekkie, sportowe modele butów firmy Ducati, sprawiają, że obuwie łączy w sobie cechy butów wykorzystywanych w pracy, jak i w rekreacji. Obuwie rekreacyjne zainspirowało także twórców rozszerzonej kolekcji marki Korsar, oferującej obuwie z rożnych, łączonych ze sobą, kolorowych materiałów.

Również ręce należy chronić w odpowiedni sposób. Na ponad 50 stronach katalogu przedstawiciel każdego zawodu znajdzie dla siebie odpowiednie rękawice ochronne w swoim ulubionym kolorze, m.in. także najnowsze modele rękawic marki Korsar, posiadające właściwości antystatyczne (ESD) oraz najnowsze rękawice dla spawaczy.

„World Wide Work by MEWA” zawiera propozycje odzieży roboczej przeznaczone do prac prowadzonych na zewnątrz, oferowane przez uznane i lubiane marki, jak Lowa czy Helly Hansen. Kurtki pilotki, będące przebojem od wielu już lat, można zamówić w wielu nowych kombinacjach kolorystycznych w rozmiarach od XS do 5XL.

– „Wielu dostawców oferuje jedynie standardową konfekcję. Nasi klienci doceniają jednak fakt, iż u nas mają naprawdę duży wybór wysokiej jakości koszulek, swetrów, kurtek, spodni i butów we wszystkich rozmiarach  i to zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Współpracujemy z ponad 250 producentami z całego świata. Dlatego też możemy doradzać naszym klientom indywidualnie i zawsze zaoferować im najlepszy produkt. Jeśli dany produkt w danej chwili nie jest niedostępny, nasi doradcy zaproponują alternatywne wyroby, bowiem na pilnie potrzebny produkt nie należy długo czekać. Takiej indywidualnej usłudze zaufało w międzyczasie ponad 60 000 klientów w 15 krajach Europy.“ – mówi Margharet Feldgiebel, dyrektorka działu artykułów bhp w firmie MEWA.

Dowiedz się więcej

MEWA w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju
MEWA w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju

W firmie MEWA realizowane jest strategiczne zarządzanie ochroną środowiska w oparciu o normy ISO, co daje korzyści dla klientów i środowiska naturalnego – firma bardzo oszczędnie wykorzystuje materiały, surowce i zasoby. Technika w służbie ochrony środowiska MEWA pierze czyściwa, wykorzystując biodegradowalne środki piorące i czyszczące, dozując je w możliwe minimalnych dawkach. W porównaniu z tradycyjnymi […]

Rodzaje czyściw MEWA
Rodzaje czyściw MEWA

Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa przemysłowe wielokrotnego użytku w ramach usługi pełnego serwisu: firma dostarcza pierwszą partię nowych czyściw do klienta, odbiera je w określonym czasie, pierze je w swoich zakładach, po czym ponownie dostarcza jako czyste do klienta. Zależnie od konsystencji i jakości powierzchni przeznaczonych do czyszczenia MEWA oferuje następujące rodzaje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!