KYB publikuje nowe filmy instruktażowe

, 13 lutego 2015, 11:16

Dział techniczny KYB Europe opracował kolejne filmy instruktażowe, które przedstawiają szczegółowo całą procedurę wymiany elementów układu zawieszenia.

Nowe filmy instruktażowe KYB przedstawiają wskazówki montażowe wymagające szczególnej uwagi podczas wymiany amortyzatorów do samochodów osobowych:

  • Citröen Berlingo, Multispace, Peugeot Partner, Tepee
  • Jeep Wrangler III
  • Peugeot 307, 308, Citröen C4
  • Opel Corsa C
  • Renault Clio II, Thalia I, Symbol I
  • Renault Clio III, Grandtour III
  • Fiat Panda
  • Toyota Corolla Verso II
  • Renault Mégane II, Mégane II Grandtour, Scenic II

 

Filmy video dostępne są na stronie internetowej KYB w zakładce „Informacje techniczne”:
http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/videos.html

Aplikacja kodów QR umieszczana na opakowaniach produktów KYB również zostanie zaktualizowana o nowe filmy instruktażowe. Dla osób, które nie mają jeszcze dostępu do smartfonów, a chciałyby skorzystać z instrukcji montażowych i wsparcia technicznego, informacje są dostępne do pobrania również ze strony internetowej KYB Europe. 

Filmy instruktażowe dostępne są również na kontach społecznościowych KYB Europe: Youtube, Facebook, Twitter.

Dowiedz się więcej

KYB na targach Automechanika 2014
KYB na targach Automechanika 2014

KYB Europe zaprezentuje swoje produkty i dostępne możliwości wsparcia technicznego na międzynarodowych targach Automechanika 2014 we Frankfurcie. Podczas targów KYB Europe będzie świętować 25-lecie istnienia na europejskim rynku części zamiennych. – „Automechanika to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, przyciągające tysiące zwiedzających. Daje możliwość zaprezentowania naszej oferty produktowej dotychczasowym oraz potencjalnym klientom. Stanowi to również doskonałą […]

KYB partnerem Baja Poland 2014
KYB partnerem Baja Poland 2014

Po raz drugi KYB został partnerem Baja Poland – największej imprezy w rajdach terenowych w naszym kraju, która zostanie rozegrana w ostatni weekend sierpnia. Rajd z bazą w Szczecinie odbędzie się już po raz szósty, a po raz trzeci jest także rundą Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych. Kalendarz Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!