Szkolenia Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów

, 16 września 2014, 11:14

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach szkoleniowych dla diagnostów i przedsiębiorców prowadzących SKP. Ogólnopolski cykl szkoleń rozpocznie się 23 września i będzie prowadzony do 17 października w poszczególnych województwach.

Tematami przewodnimi tegorocznych spotkań będą m.in. propozycje zmian rozporządzenia w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz tabeli opłat za badania techniczne. Specjaliści PISKP przeanalizują bieżące zmiany dotyczące zawodu uprawnionego diagnosty.

Blok techniczny będzie dotyczył: klasyfikacji i toku postępowania podczas badania technicznego pojazdów specjalnych, pojazdów hybrydowych i pojazdów zasilanych gazem. Omówione zostaną zmiany w Centralnej Ewidencji Pojazdów oraz nowa dyrektywa 2014/45/UE w sprawie zdatności pojazdów do ruchu drogowego w całej Europie.

Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz szczegółowy plan spotkań regionalnych są dostępne na stronie internetowej www.piskp.pl.

Dowiedz się więcej

Akcja protestacyjna PISKP – wyraź swoją opinię
Akcja protestacyjna PISKP – wyraź swoją opinię

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów zwraca się do wszystkich przedsiębiorców prowadzących SKP w Polsce z prośbą o poparcie działań na rzecz wprowadzenia niezbędnych zmian w systemie badań technicznych pojazdów oraz nowelizacji tabeli opłat. Izba planuje rozpocząć ogólnopolską akcję protestacyjną, aby zwrócić uwagę na problemy środowiska stacji kontroli pojazdów, które nie zostały rozwiązane od ponad 10 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!