90 mechaników w drodze na finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

, 29 marca 2017, 10:40

Który czynnik chłodniczy ma najniższy wskaźnik GWP? Na czym polega praca turbotimera i jaka ilość paliwa w oleju silnikowym 10W jest krytyczna dla utrzymania funkcji smarowania? Poprawne odpowiedzi na te i inne pytania były przepustką do finału Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem Mobil Delvac 1. Rywalizacja o tytuł najlepszego mechanika odbędzie się już na początku kwietnia na Poznań Motor Show 2017.

Pierwsi do rywalizacji o finał przystąpili uczniowie. Blisko 1000 Młodych Mechaników odpowiadało na 25 pytań przygotowanych przez specjalistów technicznych Mobil Delvac oraz wykładowców Akademii Praktycznych Umiejętności, wieloletniego partnera merytorycznego Mistrzostw. Głównym czynnikiem sukcesu była wiedza, ale sporo zależało również od dobrej organizacji pracy i refleksu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator Poznań Motor Show 2017, przekazały 20 wejściówek na Dzień Prasowy (6 kwietnia 2017). Szansa na ich zdobycie pojawi się w najbliższy weekend (1-2 kwietnia) na profilu społecznościowym Mistrzostw (www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow). Wcześniej warto przejrzeć test eliminacyjny dla młodych mechaników i być przygotowanym na dodatkowe pytanie otwarte.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!