Lampy OSRAM LEDinspect ułatwią naprawę auta

, 11 stycznia 2017, 10:38

Untitled-1s

Najnowsza gama LEDowych lamp inspekcyjnych obejmuje praktyczne produkty, które pomogą przy wszelkich pracach inspekcyjnych i naprawczych.

Firma OSRAM wciąż rozwija rodzinę lamp inspekcyjnych. Najnowsze portfolio obejmuje produkty zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i do drobnych napraw w samochodzie.

– „Rozwijamy ofertę lamp LEDinspect, aby dostarczać warsztatom trwałe i elastyczne rozwiązania, które spełnią ich wymagania.” – powiedziała Magdalena Bogusz, marketing menedżer w segmencie oświetlenia motoryzacyjnego marki OSRAM.

Lampy LEDinspect wyposażone są w trwałe diody, o wysokiej mocy, dzięki czemu zapewniają optymalne oświetlenie w nawet najwęższych szczelinach i najtrudniej dostępnych miejscach. Dodatkową zaletą jest solidna konstrukcja, ergonomiczny kształt i obudowa odporna na zanieczyszczenia. Część z nich można wygodnie montować przy pomocy obecnego haczyka i magnesu. Lampy zasilane są z baterii, dzięki czemu zapewniają wygodę podczas pracy. W zależności od modelu, produkty objęte są 2 i 3-letnią gwarancją.

Mocna i wszechstronna: Slimline 280

Nowa lampa LEDinspect PRO Slimline 280 zapewnia światło o bardzo dużym natężeniu. Dziesięć diod zamontowanych w rzędzie o strumieniu świetlnym wynoszącym 280 lumenów i temperaturze barwowej 6000 K, idealnie oświetlają miejsce pracy przy i w samochodzie. Główkę lampy można regulować w zakresie 180 stopni tak, aby światło można było skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Wyświetlacz z przodu lampy wskazuje stan naładowania akumulatora, który może działać aż do czterech godzin przy pełnej mocy światła, a w trybie latarki nawet przez osiem godzin.

Profesjonalne światło pod maską: Bonnet 1400

Dzięki elastycznemu, całkowicie obrotowemu uchwytowi teleskopowemu LEDinspect PRO Bonnet 1400 jest idealnym rozwiązaniem do poziomego oświetlenia komory silnika. Uchwyt można także zdemontować, dzięki czemu lampa Bonnet 1400 może być zamocowana do maski na wbudowanym haczyku i posłużyć do oświetlenia pionowego.

Wydajne światło w niewielkiej obudowie: Pocket 280

Kompaktowa lampa Pocket 280 łączy łatwość w obsłudze z wyjątkowo silnym światłem. Ma także dodatkową funkcję latarki. Magnes z tyłu obudowy i rozkładany uchwyt zapewniają różne opcje mocowania lampy do pojazdu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Lampa niczym długopis: Penlight 150 i Penlight 150 UV-A

Kolejne nowości to produkty, które zbudowano z wykorzystaniem sześciu trwałych i efektywnych LED, wytwarzających światło o łącznej wartości strumienia świetlnego 150 lumenów. Lampy emitują białe, intensywne światło o temperaturze barwowej 6000 K. Mają lekką i kompaktową konstrukcję umożliwiającą doświetlenie wąskich przestrzeni i trudno dostępnych miejsc. Lampki posiadają także dodatkowe funkcje: Penlight 150 – latarkę, a Penlight 150 UV-A – światło UV pomocne np. przy wykrywaniu przecieków w układzie klimatyzacji.

Flashlight 15 również nadaje się do prac w i przy samochodzie. Ta kompaktowa latarka wyposażona jest w LED o wyjątkowej trwałości zapewnia precyzyjną i jednorodną wiązkę światła o temperaturze barwowej 6500 K.

Szczególną cechą ultra-cienkiej lampy Slimline 250 jest ilość wytwarzanego światła. 15 diod o strumieniu świetlnym 250 lumenów i temperaturze barwowej 6500 K, zapewnia optymalne warunki do wykonywania prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów.

Główną zaletą lampy Professional 150 jest obracany uchwyt, którym można sterować w zakresie 360 stopni. Dzięki temu, bez większych przeszkód, można skontrolować i doświetlić komorę silnika. Silny magnes z tyłu i zintegrowany zatrzask sprawiają, że obie ręce są wolne.

Czołową lampę Headlamp 300 można obracać w zakresie 75 stopni, co umożliwia precyzyjne ustawienie wiązki światła. Ta cecha w połączeniu z regulacją ostrości gwarantuje, że światło pada tam, gdzie jest potrzebne. Lampa jest zasilana z baterii i ma dwa poziomy jasności, a czas jej pracy wynosi od dwóch do dziesięciu godzin, w zależności od wykorzystywanej mocy. Lampa posiada również funkcję światła ostrzegawczego dla dodatkowego bezpieczeństwa na wypadek awarii i konieczności naprawy na drodze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!