Urządzenia diagnostyczne HELLA dla Twojego warsztatu

, 23 września 2016, 14:56

Przyrządy diagnostyczne HELLA Gutmann Solutions znajdują zastosowanie w najlepszych warsztatach na całym świecie. Producent oferuje kompletną gamę urządzeń do wielu zastosowań. Na który sprzęt warto zwrócić szczególną uwagę?

HELLA Gutmann mega macs 42 SE

Jeszcze szybsza i jeszcze wydajniejsza, ulepszona wersja znanego urządzenia mega macs 42. Wszystko co niepotrzebnie mogłoby komplikować pracę, po prostu pominięto. Dzięki temu nowy mega macs 42 SE waży łącznie z akumulatorem zaledwie 480 g, a jest w stanie bez problemu obsłużyć ponad 40 marek pojazdów i 35.000 różnych modeli. I to przy maksymalnej niezawodności i dokładności pomiaru.

Za pomocą mega macs 42 SE można przeprowadzać odczyty wszystkich sterowników i systemów. Oprogramowanie pomoże przy lokalizacji przyczyny usterki oraz wskaże umiejscowienie przyłączy i komponentów. Przede wszystkim zakłady serwisowe i warsztaty obsługujące dużo różnych marek pojazdów będą czerpać największe korzyści z mega macs 42 SE.

HELLA Gutmann mega macs PC

Oprogramowanie mega macs PC doposaża komputer warsztatowy z systemem Windows w wydajny moduł serwisowy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przeprowadzać profesjonalne diagnozy i wspierane naprawy bezpośrednio ze swojego komputera, laptopa czy tabletu. Tym samym zbędna staje się inwestycja w dodatkowy sprzęt. Obsługa mega macs PC także jest prosta i intuicyjna.

Bezprzewodowy przesył danych ze wszystkich sterowników za pomocą mega macs PC jest równie prosty, jak odczyt i kasowanie kodów usterek lub przywracanie ustawień serwisowych. Adaptacja czujników, reset wartości lub włączanie i wyłączanie systemów można wykonywać bezpośrednio za pomocą komputera. I to dla ponad 35.000 modeli pojazdów.

HELLA Gutmann mega macs 56

Z mega macs 56 firma Hella Gutmann Solutions wprowadza na rynek pierwszy kompaktowy, lekki i niezawodny system do profesjonalnej diagnozy, który bazuje na najnowszych technologiach diagnostycznych i do odczytanych kodów usterek wyświetla propozycje rozwiązań w czasie rzeczywistym. Przenośny system uniwersalny mega macs 56 potrafi wszystko, bez czego nie można się obejść podczas codziennej pracy w warsztacie.

Tester oferuje pełną diagnostykę samochodów, możliwe jest zainstalowanie w nim również oprogramowanie BIKE, dysponuje także opcją Pass-Thru Ready, która pozwala na korzystanie z serwerów producentów samochodów.

HELLA Gutmann mega macs 66

Nowy, dziecinnie prosty w obsłudze intuicyjny ekran dotykowy umożliwia wykonanie wszystkich niezbędnych czynności diagnostycznych i roboczych, a także pomiarów i synchronizacji danych w czasie rzeczywistym. Bez szukania, zgadywania i niepotrzebnej straty czasu.

Nowa obudowa, nowa technika i absolutnie nowatorska koncepcja napraw. To nowy system mega macs 66.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzeń diagnostycznych HELLA, kliknij tutaj.

 

Skorzystaj z urządzeń warsztatowych HELLA Gutmanni weź udział w nowej promocji.

Dowiedz się więcej

Sam zobacz… – weź udział w nowej akcji promocyjnej HELLA!
Sam zobacz… – weź udział w nowej akcji promocyjnej HELLA!

Od początku października będzie można wziąć udział w nowej promocji firmy HELLA, przygotowanej specjalnie z myślą o warsztatach. Do zdobycia praktyczne nagrody – m.in. odzież warsztatowa, lampy LED i urządzenia marki HELLA. Celem akcji "Sam zobacz…" jest poprawa bezpieczeństwa na drodze w okresie jesienno-zimowym. Jest ona skierowana do warsztatów samochodowych i zachęca do korzystania z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!