ShineTecs – politura, ochrona lakieru z efektem naprawy

, 25 sierpnia 2015, 11:24

Program mycia pojazdu w wersji Premium nie może obyć się bez środka ShineTecs. Pozwala on na uniknięcie wtórnych zabrudzeń, powstających poprzez zamknięcie cząstek brudu w kroplach wody, które po deszczu lub po opadach śniegu pozostawiają na powierzchni lakieru widoczne ślady.

  • pH: 8
  • doskonały połysk
  • doskonały efekt konserwacji lakieru
    Składniki ShineTecs są bardzo podobne do polimerów stosowanych w lakierach.
    ShineTecs wypełnia małe rysy. Dzięki właściwościom chemicznym polimerów jest produktem lakującym.
  • nie brudzi szczotek i wody
  • chętnie łączy się z wodą (hydrofilowość) na powierzchni lakieru
  • regularne stosowanie ShineTecs powoduje odbudowę powłoki

 

„Acrylionic“. Bazuje na tych samych składnikach co bezbarwna powłoka lakiernicza samochodów. Zasada działania: wysokoskoncentrowane polimery akrylowe zostają podczas procesu mycia skutecznie wtarte w powierzchnię samochodu, dzięki czemu mikro-ubytki w lakierze, powstające podczas codziennego użytkowania samochodu, zostają wypełnione cząstkami akrylu. Po użyciu  ShieTecs powierzchnia samochodu jest pokryta ochronnym filmem, który zapobiega tworzeniu się plam na powierzchni lakieru.

ShineTecs pozwala na uniknięcie wtórnych zabrudzeń, powstających poprzez zamknięcie cząstek brudu w kroplach wody, które po deszczu lub po opadach śniegu pozostawiają na powierzchni lakieru widoczne ślady. Efektem jest czysta powierzchnia o wysokim połysku, która skutecznie chroni lakier przed agresywnym wpływem środowiska jak również przed promieniowaniem UV, kwaśnymi deszczami i solą. Z każdym kolejnym użyciem ShineTecs, skuteczność ochrony i połysk są wzmacniane.

Dowiedz się więcej

Drive-In. Większe obroty – większy komfort – większe bezpieczeństwo
Drive-In. Większe obroty – większy komfort – większe bezpieczeństwo

Myjnia „Drive-In”, dostępna w ofercie WashTec pozwala na oszczędność czasu oraz większy komfort kierowcy podczas mycia pojazdu. Większe obroty Skracamy czas potrzebny na wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. Dzięki czemu przyspieszamy całkowity czas procesu mycia. Również czas oczekiwania między kolejnymi samochodami zostanie skrócony. Klienci mogą szybciej zacząć, co jest szczególnie istotne w dniach natężonego ruchu […]

Myjnia portalowa z Drive-in
Myjnia portalowa z Drive-in

Klienci myjni chcą czuć się komfortowo. Oczekiwanie na mrozie lub w gorącym słońcu, aż do zakończenia procesu mycia pojazdu to zaprzeczenie komfortu. Nowa myjnia portalowa Drive-in firmy WashTec to całkowicie nowa koncepcja. Myjnie z systemem Drive-in przyciągną klientów. WashTec zapewnia klientom wygodę mycia oraz możliwość skorzystania z licznych zalet. Kup bilet, wjedź, umyj, zrobione! Z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!