Hella „partnerem technicznym” teamu rajdowego RMF Caroline Team

, 8 listopada 2011, 10:56

Hella Polska Sp. z o.o. podpisała umowę z RMF Caroline Team, na mocy której Hella została „partnerem technicznym” teamu.

Samochody  rajdowe i serwisowe zostały wyposażone w reflektory dodatkowe Hella a na materiałach promocyjno-informacyjnych oraz autach serwisowych teamu pojawia się logo Hella. Na mocy umowy Hella dostarczyła również oświetlenie wspomagające i warsztatowe oraz kamery cofania.

W skład zespołu rajdowego wchodzą m.in.: Adam Małysz, Albert Gryszczuk, Rafał Marton i Rafał Płuciennik.

Pierwszym dużym wydarzeniem po podpisaniu umowy, gdzie sprawdziły się reflektory Hella, był październikowy rajd terenowy RMF Morocco Challenge.

W ubiegłorocznej edycji rajdu Hella była również „partnerem technicznym” tego wydarzenia i dostarczyła oświetlenie dla organizatora rajdu. Po tak surowym sprawdzianie w Maroku w zeszłym roku, RMF Caroline Team wybrał Hellę na „partnera technicznego” na  sezon rajdowy 2011/12.

 

Dowiedz się więcej

Goodyear wspiera Adama Małysza i RMF CarolineTeam
Goodyear wspiera Adama Małysza i RMF CarolineTeam

Goodyear rozpoczął współpracę z RMF Caroline Team, którego czołowym kierowcą został Adam Małysz. Adam wraz z zespołem będzie startował w rajdach off-road samochodem Porsche Cayenne, wyposażonym w specjalnie przygotowane opony rajdowe typu off-road. Porsche Cayenne Adama Małysza będzie startowało w rajdach na specjalnie przygotowanych oponach rajdowych typu off-road w rozmiarze 265/65/18. „Jestem dumny, że opony […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 listopada 2011, 8:03 0 0

ciewawe czy adas ukonczy chodz jeden odcinek

Odpowiedz