Goodyear wspiera Adama Małysza i RMF CarolineTeam

26 kwietnia 2011, 0:00

Goodyear rozpoczął współpracę z RMF Caroline Team, którego czołowym kierowcą został Adam Małysz. Adam wraz z zespołem będzie startował w rajdach off-road samochodem Porsche Cayenne, wyposażonym w specjalnie przygotowane opony rajdowe typu off-road.


Porsche Cayenne Adama Małysza będzie startowało w rajdach na specjalnie przygotowanych oponach rajdowych typu off-road w rozmiarze 265/65/18.

„Jestem dumny, że opony 4×4 Goodyeara będą wspierały Adama Małysza wraz z zespołem RMF Caroline Team w rajdach off-road, w tym także najtrudniejszym rajdzie Dakar w 2012 roku” – powiedział Marek Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy Goodyear Polska.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Hella „partnerem technicznym” teamu rajdowego RMF Caroline Team
Hella „partnerem technicznym” teamu rajdowego RMF Caroline Team

Hella Polska Sp. z o.o. podpisała umowę z RMF Caroline Team, na mocy której Hella została „partnerem technicznym” teamu. Samochody  rajdowe i serwisowe zostały wyposażone w reflektory dodatkowe Hella a na materiałach promocyjno-informacyjnych oraz autach serwisowych teamu pojawia się logo Hella. Na mocy umowy Hella dostarczyła również oświetlenie wspomagające i warsztatowe oraz kamery cofania. W […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!