Zrób projekt dla Bartka!

3 sierpnia 2011, 12:17

Dzięki pomocy sponsorów, spełnia się marzenie licencjonowanego kierowcy wyścigowego Bartka Ostałowskiego. W najbliższym czasie, kierujący stopą kierowca otrzyma do dyspozycji wyjątkowy pojazd, dzięki któremu będzie mógł rozwijać swoją pasję i umiejętności. Jest to Nissan Skyline R34 w specyfikacji do driftu. Teraz każdy ma szansę dołożyć coś od siebie do tej niecodziennej inicjatywy, proponując projekt graficzny Skyline’a! Najlepszy projekt zostanie zrealizowany i zaprezentowany po raz pierwszy podczas 11.Targów Inter Cars na lotnisku Bemowo w Warszawie.

Nissan Skyline to samochód który jest marzeniem wielu pasjonatów motoryzacji. Charakterystyczna sylwetka, z rzucającymi się w oczy tylnymi światłami, mocny turbodoładowany silnik i napęd na tylną oś to elementy rozpoznawcze pojazdu, którego środowiskiem naturalnym są uliczne wyścigi i kręte japońskie drogi, najlepiej pokonywane w kontrolowanym poślizgu. Właśnie tak w skrócie można opisać pojazd za kierownicą którego już niedługo zasiądzie Bartek.

Samochód o którym mowa powstaje dzięki pomocy znanej firmy tuningowej VTG. Aby Bartek mógł się nim sprawnie posługiwać i rywalizować z innymi zawodnikami jak równy z równym, niezbędne są pewne modyfikacje jak np. montaż automatycznej skrzyni biegów.

Wspierający inicjatywę serwis Motointegrator.pl zaproponował konkurs na projekt graficzny samochodu. Do 21 sierpnia 2011r. wszyscy chętni za pośrednictwem strony http://konkurs.intercars.eu mogą zgłaszać swoje propozycje. Zabawa przeznaczona jest zarówno dla profesjonalnych grafików jak i osób które zajmują się projektowaniem amatorsko.

Projekt, który otrzyma największe uznanie zostanie wprowadzony w życie a jego autor dodatkowo będzie miał szansę pozostawić swój podpis na aucie, podczas oficjalnej prezentacji na 11.Targach Inter Cars. Oczywiście tego dnia nie zabraknie również okazji aby zaprezentować umiejętności Bartka Ostałowskiego podczas pokazów driftu.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz rysunki techniczne Nissana Skyline R34 znajdują się na stronie http://konkurs.intercars.eu.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nissan Almera N16 a problem z czujnikiem  położenia wałka rozrządu i przepływomierzem. Czyli… czas na wymianę rozrządu
Nissan Almera N16 a problem z czujnikiem położenia wałka rozrządu i przepływomierzem. Czyli… czas na wymianę rozrządu

Jak powszechnie wiadomo, w niektórych typach samochodów powtarzalnie ujawniają się w nich te same wady. Poniżej opiszemy jeden z takich przypadków, a następnie wyjaśnimy przyczynę jego powstawania. Niejednokrotnie właściciele samochodów Nissan Almera z silnikami 1,5 16v (QG15) i 1,8 16V (QG18 ) borykają się z problemem dotyczącym nierównomiernej pracy silnika („falowaniem”), jak również jego utrudnionym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!