Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej

24 lutego 2015, 16:10

Można już zgłaszać się do udziału kolejnej edycji konkursu skierowanego do mechaników zajmujących się naprawą samochodów, którzy uczestniczą w szkoleniach technicznych Inter Cars SA.

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach, samochody osobowe oraz samochody ciężarowe. Zgłoszenia uczestników dokonuje właściciel warsztatu, wypełniając formularz w formie elektronicznej na stronie internetowej. Właściciel warsztatu może zgłosić do udziału w konkursie tylko jedną osobę, tj. pracownika lub siebie. W przypadku osobistego udziału w konkursie właściciela warsztatu, jeśli zdobędzie on w finale pierwsze, drugie lub trzecie miejsce, otrzyma nagrody zarówno dla mechanika, jak i dla właściciela warsztatu. Za zajęcie pierwszego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 2000,- PLN, natomiast właściciel warsztatu o wartości 5000,- PLN. Za zajęcie drugiego miejsca będą to nagrody o wartości 1600,- PLN i 4000,- PLN, a za trzecie miejsce nagrody o wartości 1200,- PLN oraz 3000,- PLN. Wszystkie nagrody będą w postaci bonów zakupowych Inter Cars SA.

Dodatkowo właściciele warsztatów, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w finale, otrzymają nagrodę w postaci jednego bezpłatnego miejsca na szkolenia techniczne Inter Cars SA. Finaliści konkursu w kategorii samochodów osobowych będą mogli wybrać szkolenie techniczne z dowolnego tematu dotyczącego samochodów osobowych. Finaliści w kategorii samochodów ciężarowych otrzymają odpowiednio bezpłatne miejsce dla jednej osoby na szkolenia techniczne Inter Cars SA dotyczące samochodów ciężarowych.

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają dokument, tj. Dyplom MMIC potwierdzający posiadanie wiedzy technicznej wraz z informacją o zdobytej pozycji w finale. Pozostali finaliści otrzymają Dyplomy MMIC potwierdzające uczestnictwo w finale Konkursu Wiedzy Technicznej Master Mechanic 2015.

Podobnie jak w zeszłym roku, konkurs przebiegnie w dwóch etapach. Etap pierwszy – eliminacje do finału, zostaną przeprowadzone w tym samym czasie w różnych lokalizacjach na terenie Polski. Będą to testy z pytaniami dotyczącymi wiedzy niezbędnej do obsługi i naprawy samochodów. W każdej z kategorii zostanie wyłonionych po sześciu finalistów, którzy w eliminacjach zdobędą największą liczbę punktów.

Najbardziej istotną zmianą w tegorocznej edycji konkursu jest forma, w jakiej będzie przeprowadzony drugi etap, czyli finał. Odbędzie się on w Centrum Szkoleniowym w nowej siedzibie Działu Szkoleń Technicznych. Będzie miał charakter praktyczny i będzie polegać na wyszukaniu i zdiagnozowaniu usterek w samochodzie szkoleniowym oraz określeniu sposobu ich usunięcia. Spośród uczestników finału wyłonione zostaną trzy osoby jako zwycięzcy konkursu. O zajęciu pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zadecyduje liczba punktów zdobytych za rozwiązanie zadań praktycznych oraz liczba punktów zdobytych w eliminacjach.

Szczegóły konkursu oraz regulaminy dostępne są na stronie https://szkolenia.intercars.com.pl/

Dowiedz się więcej

Master Mechanic – konkurs dla mechaników i właścicieli warsztatów
Master Mechanic – konkurs dla mechaników i właścicieli warsztatów

Master Mechanic to nowa propozycja Inter Cars SA dla profesjonalistów z branży warsztatowej. Udział w konkursie mogą wziąć mechanicy, którzy chcą wykazać się wiedzą z zakresu budowy, diagnostyki i naprawy samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Kandydatury mechaników zgłaszają ich pracodawcy – właściciele warsztatów. Zasady konkursu Master Mechanic Zakres niezbędnej wiedzy, którą powinien posiadać mechanik obejmuje […]

Tester PDL5500 – nowość w ofercie Inter Cars
Tester PDL5500 – nowość w ofercie Inter Cars

PDL 5500 firmy Snap-on Diagnostics to zaawansowany, samodzielny tester przeznaczony do specjalistycznych prac diagnostycznych wyposażony w tester komponentów, oscyloskop dwukanałowy oraz multimetr. Urządzenie to łączy w sobie funkcje zarówno dostępne w testerze diagnostycznym PDL4000 jak i testerze komponentów VANTAGE PRO. Funkcje: Resetowanie serwisu SIR (Service Interval Reset) Odczyt kodów usterek wraz z opisem Kasowanie kodów […]

eSOWA pomoże zarządzać warsztatem
eSOWA pomoże zarządzać warsztatem

eSOWA czyli Elektroniczny System Obsługi Warsztatu jest nowoczesnym systemem informatycznym, którego zadaniem jest ułatwienie pracy w warsztatach samochodowych i sklepach motoryzacyjnych. Funkcjonalności systemu pozwalają na sprawną obsługę klientów i pomagają w codziennym zarządzaniu serwisem. KLIENT: eSOWA umożliwia nowoczesną obsługę klientów. Przykład: do serwisu trafia klient. Recepcjonista wyszukuje jego dane w programie i wie, jakich napraw […]

MASTER MECHANIC 2015 – przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęte
MASTER MECHANIC 2015 – przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęte

Ruszyła druga edycja konkursu wiedzy technicznej MASTER MECHANIC 2015 – samochody osobowe, organizowanego przez Inter Cars SA. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do końca kwietnia br. Konkurs przeznaczony jest dla mechaników zajmujących się naprawą samochodów osobowych, którzy uczestniczą w szkoleniach technicznych Inter Cars SA. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykupienie przynajmniej trzech miejsc […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!