MASTER MECHANIC 2015 – przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęte

1 kwietnia 2015, 14:01

Ruszyła druga edycja konkursu wiedzy technicznej MASTER MECHANIC 2015 – samochody osobowe, organizowanego przez Inter Cars SA. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do końca kwietnia br.

Konkurs przeznaczony jest dla mechaników zajmujących się naprawą samochodów osobowych, którzy uczestniczą w szkoleniach technicznych Inter Cars SA. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykupienie przynajmniej trzech miejsc na szkoleniach technicznych dotyczących samochodów osobowych, organizowanych przez Inter Cars SA. Może to być udział trzech osób na jednym szkoleniu lub pojedynczych osób na różnych szkoleniach, z jednego lub z różnych tematów. Pod uwagę będą brane szkolenia odbyte w latach 2013, 2014 i 2015 udokumentowane fakturą VAT lub fakturami VAT, w zależności od ilości dokumentów potwierdzających zakup szkoleń technicznych. Zgłoszeń do konkursu dokonuje właściciel warsztatu (klient Inter Cars SA) wypełniając formularz w formie elektronicznej, po zapoznaniu się z regulaminem konkursu i zaakceptowaniu jego warunków. Właściciel warsztatu może zgłosić do udziału w konkursie tylko jednego pracownika. Zamiast pracownika może zgłosić swoją osobę. W takim przypadku, jeśli zdobędzie w finale pierwsze, drugie lub trzecie miejsce, otrzyma dwie nagrody. Jedną przeznaczoną dla mechanika oraz drugą przeznaczoną dla właściciela warsztatu. W konkursie mogą również brać udział uczniowie i absolwenci szkół technicznych uczestniczących w programie Młode Kadry jako adepci trudnej sztuki warsztatowej.

Konkurs MASTER MECHANIC 2015 (kategoria samochody osobowe) jest dobrą okazją do sprawdzenia wiedzy w zakresie budowy i diagnostyki oraz umiejętności naprawy samochodów osobowych. Poza satysfakcją z posiadanej wiedzy oraz posiadanych umiejętności zawodowych zwycięzcy wzbogacą się także o nagrody.

I miejsce

Za zajęcie pierwszego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 2000,- PLN (dwa tysiące PLN) w postaci zasilenia konta w programie IC-Premia CASH umożliwiając tym samym samodzielny wybór nagrody rzeczowej. Właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony mechanik zdobywca pierwszego miejsca w konkursie, otrzyma nagrodę o wartości 5000,- PLN (pięć tysięcy PLN) w postaci zasilenia konta w programie IC-Premia CASH co umożliwi mu samodzielny wybór nagrody rzeczowej.

II miejsce

Za zajęcie drugiego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1600,- PLN (tysiąc sześćset PLN) w postaci zasilenia konta w programie IC-Premia CASH umożliwiając tym samym samodzielny wybór nagrody rzeczowej. Właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony mechanik zdobywca drugiego miejsca w konkursie, otrzyma nagrodę o wartości 4000,- PLN (cztery tysiące PLN) w postaci zasilenia konta w programie IC-Premia CASH co umożliwi mu samodzielny wybór nagrody rzeczowej.

III miejsce

Za zajęcie trzeciego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1200,- PLN (tysiąc dwieście PLN) w postaci zasilenia konta w programie IC-Premia CASH umożliwiając tym samym samodzielny wybór nagrody rzeczowej. Właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony mechanik zdobywca trzeciego miejsca w konkursie, otrzyma nagrodę o wartości 3000,- PLN (trzy tysiące PLN) ) w postaci zasilenia konta w programie IC-Premia CASH co umożliwi mu samodzielny wybór nagrody rzeczowej.

 

Osoby, które nie są uczestnikami programu IC-Premia CASH otrzymają również MultiKartę umożliwiającą zrealizowanie nagrody.

Każdy z właścicieli warsztatów, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w finale, otrzyma także nagrodę w postaci bezpłatnego uczestnictwa jednej osoby w wybranym przez siebie szkoleniu z dostępnej oferty Szkoleń Technicznych Inter Cars SA w tematyce dotyczącej samochodów osobowych.

Więcej szczegółów na temat Konkursu znajduje się w regulaminie.
Zgłoszenie:  http://szkolenia.intercars.com.pl/#/ajax_str.php?id=42&ankn=483
Regulamin: http://szkolenia.intercars.com.pl/#/ajax_str.php?id=1518

Dowiedz się więcej

Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej
Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej

Można już zgłaszać się do udziału kolejnej edycji konkursu skierowanego do mechaników zajmujących się naprawą samochodów, którzy uczestniczą w szkoleniach technicznych Inter Cars SA. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach, samochody osobowe oraz samochody ciężarowe. Zgłoszenia uczestników dokonuje właściciel warsztatu, wypełniając formularz w formie elektronicznej na stronie internetowej. Właściciel warsztatu może zgłosić do udziału w […]

Regenerowane kompresory klimatyzacji w Inter Cars
Regenerowane kompresory klimatyzacji w Inter Cars

Kompresor tłoczy czynnik chłodniczy w postaci gazowej w układzie klimatyzacji. Dzięki temu możliwe są procesy termodynamiczne, jakie zachodzą w skraplaczu oraz parowniku, dzięki którym „odbierane” jest ciepło z wnętrza pojazdu i wyprowadzane na zewnątrz. Sprężarka ze względu na warunki pracy podlega stałym przeciążeniom i narażona jest na liczne usterki. Przeciążenie kompresora może nastąpić w skutek […]

Konkurs Master Mechanic 2015 z programem Młode Kadry
Konkurs Master Mechanic 2015 z programem Młode Kadry

W tegorocznej edycji konkursu wiedzy technicznej i umiejętności praktycznych mechaników, organizowanego przez Inter Cars SA pod nazwą Konkurs Master Mechanic 2015, nowością jest udział uczniów ze szkół objętych programem Młode Kadry. Decyzja o zmianie formuły i poszerzeniu grona uczestników konkursu spowodowana była zainteresowaniem szkół biorących udział w programie Młode Kadry. Jest to dla uczniów dobra […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!