Master Mechanic – konkurs dla mechaników i właścicieli warsztatów

11 marca 2014, 16:25

Master Mechanic to nowa propozycja Inter Cars SA dla profesjonalistów z branży warsztatowej. Udział w konkursie mogą wziąć mechanicy, którzy chcą wykazać się wiedzą z zakresu budowy, diagnostyki i naprawy samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Kandydatury mechaników zgłaszają ich pracodawcy – właściciele warsztatów.

Zasady konkursu Master Mechanic

Zakres niezbędnej wiedzy, którą powinien posiadać mechanik obejmuje znajomość budowy pojazdów odpowiednio osobowych lub ciężarowych, ich obsługi oraz naprawy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest w przypadku kategorii samochodów osobowych wykupienie przynajmniej trzech miejsc na szkoleniach technicznych Inter Cars z tego zakresu. Mogą to być trzy miejsca na jednym szkoleniu lub rozłożone w czasie i z różnych tematów. Powinno to być udokumentowane fakturą lub fakturami. Aby wziąć udział w konkursie w kategorii samochodów ciężarowych potrzebny jest udokumentowany fakturą udział w minimum jednym szkoleniu technicznym Inter Cars dotyczącym samochodów ciężarowych. Zgłoszenia do udziału w konkursie są przyjmowane do 30 marca 2014 r.

Kwalifikacje

Pierwszy kwalifikacyjny etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej, podczas którego wyłonionych zostanie 20 uczestników, którzy przejdą do drugiego etapu, czyli finału. Kwalifikacje odbędą się w kilku lokalizacjach na terenie Polski (szczegółowe lokalizacje dostępne są na www.szkolenia.intercars.com.pl). Eliminacje odbędą się w pierwszej połowie kwietnia 2014 r., a finał konkursu zrealizowany będzie w pierwszej połowie maja.

Finał

Finał będzie polegał także na rozwiązywaniu testów z wiedzy teoretycznej i odbędzie się w okolicach Warszawy. Szczegóły na www.szkolenia.intercars.com.pl.  Zwycięzcami konkursu w obu kategoriach zostaną mechanicy, którzy zdobędą jak największą liczbę punktów w testach zajmując pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Nagrody

Nagrodami konkursowymi dla mechaników, zarówno dla warsztatów osobowych jak i ciężarowych, są bony zakupowe Inter Cars SA o wartości:

  • I miejsce 2000 zł
  • II miejsce 1600 zł
  • III miejsce 1200 zł

 

Nagrodzeni zostaną również właściciele warsztatów, którzy zgłoszą do konkursu mechaników. Właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony zwycięski mechanik zdobędzie odpowiednio:

  • I miejsce: 5000 zł
  • II miejsce: 4000 zł
  • III miejsce: 3000 zł

 

Szczegóły konkursu dostępne są na www.szkolenia.intercars.com.pl oraz w regulaminach.

Dowiedz się więcej

,,Kupuj, wygrywaj i baw się dobrze” – wywiad z Radosławem Grześkowiakiem z Inter Cars SA
,,Kupuj, wygrywaj i baw się dobrze” – wywiad z Radosławem Grześkowiakiem z Inter Cars SA

Półtora miliona złotych w puli nagród, spotkania rajdowe z gwiazdami motosportu i wystawna Gala Mistrzów Warsztatu. Inter Cars SA z roku na rok podnosi poprzeczkę atrakcyjności swoich promocji. Kolejnym rekordem ma być druga edycja akcji Wielki Rajd. O jej szczegółach rozmawialiśmy z Radosławem Grześkowiakiem, Dyrektorem Marketingu Inter Cars SA. Wielki Rajd i Gala Mistrzów Warsztatu […]

Master Mechanic – uwierz w swojego mechanika i skorzystaj
Master Mechanic – uwierz w swojego mechanika i skorzystaj

Inter Cars SA organizuje konkursy wiedzy technicznej pod nazwami Master Mechanic – samochody osobowe oraz Master Mechanic – samochody ciężarowe. Oba konkursy przeznaczone są dla mechaników, którzy uczestniczyli w szkoleniach technicznych Inter Cars SA o tematyce dotyczącej odpowiednio samochodów osobowych lub ciężarowych. W konkursie korzysta zarówno mechanik jak i właściciel warsztatu, dlatego warto zmobilizować do […]

Master Mechanic – zgłoszenia tylko do końca marca!
Master Mechanic – zgłoszenia tylko do końca marca!

Chętni do wzięcia udziału w konkursach Master Mechanic organizowanych przez Inter Cars SA muszą się pospieszyć. Pozostało tylko kilka dni na zgłoszenie i szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Konkursy wiedzy technicznej Master Mechanic – samochody osobowe oraz Master Mechanic – samochody ciężarowe, przeznaczone są dla mechaników, którzy uczestniczyli w szkoleniach technicznych Inter Cars SA. W […]

Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej
Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej

Można już zgłaszać się do udziału kolejnej edycji konkursu skierowanego do mechaników zajmujących się naprawą samochodów, którzy uczestniczą w szkoleniach technicznych Inter Cars SA. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach, samochody osobowe oraz samochody ciężarowe. Zgłoszenia uczestników dokonuje właściciel warsztatu, wypełniając formularz w formie elektronicznej na stronie internetowej. Właściciel warsztatu może zgłosić do udziału w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!