Tester PDL5500 – nowość w ofercie Inter Cars

25 lutego 2015, 11:57

PDL 5500 firmy Snap-on Diagnostics to zaawansowany, samodzielny tester przeznaczony do specjalistycznych prac diagnostycznych wyposażony w tester komponentów, oscyloskop dwukanałowy oraz multimetr. Urządzenie to łączy w sobie funkcje zarówno dostępne w testerze diagnostycznym PDL4000 jak i testerze komponentów VANTAGE PRO.

Funkcje:

  • Resetowanie serwisu SIR (Service Interval Reset)
  • Odczyt kodów usterek wraz z opisem
  • Kasowanie kodów
  • Odczyt danych bieżących PID wraz z opisem

– Graficznie i numerycznie
– Grupowanie danych
– Tworzenie listy użytkownika
– Zatrzymywanie danych na ekranie

 

  • Procedury kalibracji, programowania, konfiguracji, adaptacji, aktywacje elementów wykonawczych, procedury serwisowe (wymiana klocków hamulcowych, filtrów DPF, FAP itp.).
  • Diagnostyczny tester komponentów:

– Pozwalana wykonanie diagnostyki równoległej dzięki wbudowanemu oscyloskopowi dwukanałowemu i graficznemu multimetrowi.
– Ponad 12 000 testów przypisanych do konkretnych modeli samochodów
– Testowane komponenty (m.in.): układ zapłonowy, wtryskiwacze, pompa paliwa, EVAP, EGR, przepływomierze, sondy lambda, czujniki położenia wałka rozrządu, wału korbowego, temperatury silnika, temperatury powietrza dolotowego, ciśnienia powietrza, ciśnienia w układzie doładowania, prędkości, przyspieszenia, położenia przepustnicy itp.
– Zdefiniowane testy zaawansowane dla pomiarów dwukanałowych
– Moduł szkoleniowy
– Samouczek

Wybierając rodzaj testu otrzymujesz:

  • Informację o testowanym komponencie, jego lokalizacji, sposobie podłączenia i testowania oraz oczekiwanych wynikach
  • Instrukcja krok po kroku pozwoli na właściwy pomiar i automatyczną konfigurację urządzenia
  • Możesz porównać otrzymany wynik przebiegu sygnału z oczekiwanymi sygnałami. Urządzenia posiada ponad 5000 wzorcowych próbek sygnałów
  • Możesz określić czy komponent jest rzeczywiście uszkodzony zanim go wymienisz

 

Więcej informacji o testerze PDL 5500

 

Katalogowa cena urządzenia: 14 900 zł netto. Cena zawiera koszty transportu do odbiorcy w kraju, koszt montażu i uruchomienia. Urządzenie jest dostępne tylko w Inter Cars.

Dowiedz się więcej

Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej
Master Mechanic 2015 – konkurs wiedzy technicznej

Można już zgłaszać się do udziału kolejnej edycji konkursu skierowanego do mechaników zajmujących się naprawą samochodów, którzy uczestniczą w szkoleniach technicznych Inter Cars SA. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach, samochody osobowe oraz samochody ciężarowe. Zgłoszenia uczestników dokonuje właściciel warsztatu, wypełniając formularz w formie elektronicznej na stronie internetowej. Właściciel warsztatu może zgłosić do udziału w […]

Jubileuszowe urządzenie do klimatyzacji w Inter Cars
Jubileuszowe urządzenie do klimatyzacji w Inter Cars

Na początku marca w ofercie Inter Cars pojawi się urządzenie do obsługi klimatyzacji TEXA KONFORT 25 IC – przygotowane specjalnie z okazji 25-lecia dystrybutora. Tylko w Inter Cars można nabyć także urządzenie KONFORT 705R OFF ROAD. Urządzenie TEXA KONFORT 25 IC (Indeks: TEX 25IC) jest dostępne w specjalnej cenie 11 900 zł netto. Promocja jest […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!