Osiągi i styl – nowe lampy halogenowe Philips

5 listopada 2014, 23:26

Firma Philips wprowadza nowe lampy halogenowe, które zapewniają zwiększone bezpieczeństwo i wygląd klasy premium.

Tej jesieni firma Philips wprowadza nową linię innowacyjnych halogenowych lamp samochodowych. Pomimo, że oświetlenie LED i ksenonowe to niewątpliwie znaczące osiągnięcia w zakresie oświetlenia motoryzacyjnego, większość samochodów, które poruszają się obecnie po drogach, a także tych, które dopiero zostaną wyprodukowane, będą korzystać w najbliższej przyszłości z oświetlenia halogenowego. Dzięki nieustającemu rozwojowi produktów firma Philips jest w stanie zapewnić producentom samochodów i klientom rozwiązania w zakresie oświetlenia halogenowego, które zbliżają się możliwie najbardziej do poziomu bezpieczeństwa i stylu lamp ksenonowych.

Philips X-TremeVision – 130% większa jasność zapewnia lepszą widoczność

Widoczność na dalszą odległość to więcej czasu na reakcję na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze. Nowa generacja żarówek do reflektorów samochodowych Philips X-TremeVision gwarantuje o 130% więcej światła w stosunku do konwencjonalnych halogenowych żarówek samochodowych. Dzięki tej innowacji kierowcy widzą na odległość do 45 metrów większą niż w przypadku zwykłych reflektorów halogenowych. Przy prędkości 80 km/h oznacza to dwie dodatkowe sekundy na rozpoznanie przeszkody i podjęcie odpowiednich kroków.

Niezwykle precyzyjna geometria żarnika, wysokociśnieniowe (13 barów) wypełnienie gazem, precyzyjna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV to tylko niektóre elementy tej zaawansowanej technologicznie lampy halogenowej.

O 20% bielsze światło (3700 K) żarówki X-tremeVision nie tylko wygląda elegancko, lecz także łączy komfort jazdy z optymalnym bezpieczeństwem. Opatentowana przez firmę Philips technologia powlekania trzeciej generacji zapewnia wyższą temperaturę barwową, a tym samym lepsze postrzeganie kontrastu z daleka. Dzięki temu komfort jazdy w nocy jest dużo wyższy. Żarówki X-tremeVision gwarantują nie tylko wydajność, lecz także bezkonkurencyjną trwałość – do 450 godzin; jest to wartość znacznie wyższa od produktów oferowanych przez konkurencję.

Dostępne są żarówki X-tremeVision H1, H4 i H7.

Philips WhiteVision – bezpieczeństwo nigdy nie było tak atrakcyjne

Żarówki Philips WhiteVision nadają reflektorom samochodowym doskonały wygląd, a jednocześnie poprawiają bezpieczeństwo. Ten niesamowity halogen ze światłem bielszym o 40% (4300 K) łączy unikatową wydajność ze stylowym wyglądem Twojego samochodu. Nowy produkt firmy Philips nie tylko wygląda elegancko, lecz także zapewnia o 60% więcej światła na drodze. Oznakowanie pasów ruchu oraz znaki drogowe są jeszcze lepiej widoczne dzięki wyższej temperaturze barwowej i innowacyjnemu białemu odblaskowi ksenonowemu. Bielsze i bardziej kontrastowe światło wspomaga koncentrację i gwarantuje komfortową jazdę w nocy.

Żarówki WhiteVision są produkowane ze szkła kwarcowego z powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV, zgodnie z najwyższymi standardami firmy Philips. Takie szkło jest bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło twarde i ma doskonałą odporność na ekstremalne temperatury oraz wibracje. Wydłuża to trwałość, która przekracza 450 godzin. WhiteVision dostępne są w typach H1, H3, H4 i H7 oraz jako oświetlenie sygnalizacyjne w wersji T4W i W5W.

Więcej informacji o najnowszej generacji lamp halogenowych Philips oraz o innych produktach z szerokiej oferty producenta można znaleźć w witrynie .www.philips.pl

Artykuł sponsorowany Philips

Dowiedz się więcej

Philips CBL50 – idealne oświetlenie przy naprawach silnika
Philips CBL50 – idealne oświetlenie przy naprawach silnika

Najnowsza lampa akumulatorowa LED powstała z myślą o jak najlepszym i jak najwygodniejszym oświetleniu przestrzeni pod maską naprawianego samochodu. W codziennej pracy mechanika to prawdziwe wyzwanie – uniesiona pokrywa silnika zwykle skutecznie blokuje dopływ światła z lamp sufitowych w warsztacie, z kolei praca z niewielką lampką inspekcyjną w ręku ogranicza ruchy mechanika. CBL50 to zupełnie […]

Spalona żarówka? To szansa dla warsztatu na pozyskanie klienta.
Spalona żarówka? To szansa dla warsztatu na pozyskanie klienta.

To chyba jedna z najbardziej irytujących kierowcę awarii, w dodatku często trudna do samodzielnego usunięcia. Dlatego coraz więcej kierowców woli zlecić wymianę żarówki w najbliższym warsztacie. Dla mechanika to idealna okazja, by zaprezentować nowemu klientowi jak profesjonalnie jego warsztat podchodzi do obsługi samochodu. Warunkiem początkowym jest jednak dobre zaopatrzenie warsztatu w żarówki – zarówno do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!