Hofmann Geoliner 670 XD do geometrii w firmie Sosnowski

, 30 września 2014, 9:34

Hofmann Geoliner 670 XD to najnowsze urządzenie do badania i regulacji geometrii w technologii 3D, które pojawiło się w ofercie firmy Sosnowski z Gdańska. Zastosowano w nim jeszcze dokładniejsze kamery wysokiej rozdzielczości oraz nowe refleksyjne ekrany pasywne „XD”, które są mniejsze i lżejsze od dotychczas stosowanych.

Nowe ekrany zostały umieszczone na uchwytach AC400, które gwarantują szybki montaż na kole, bez kontaktu z felgą. Nowe uchwyty są odporne na upadki oraz uderzenia, nie zawierają w sobie żadnych elementów elektronicznych. Całość waży 3,13 kg.

Połączenie nowych kamer i ekranów wraz z oprogramowaniem tworzy przyjazne dla użytkownika warunki do prawidłowych i szybkich pomiarów. Obraz oraz wyniki pomiarów w czasie rzeczywistym pokazywane są na ekranie komputera zarówno cyfrowo jak i graficznie, co doceniają również klienci, którzy obserwują proces badania. Kompletny proces badania geometrii (bez regulacji) zajmuje około 90 sekund.

Urządzenie poza wszystkimi podstawowymi parametrami umożliwia dokonywane pomiarów i regulacji zbieżności przy skręconych kołach – funkcja E-Z Toe, ustawianie ramy pośredniej, wahacza poprzecznego, czy pomiar wysokości zawieszenia.

Więcej informacji na stronie www.sosnowski.pl oraz u Doradców Techniczno-Handlowych firmy Sosnowski.
 

Dowiedz się więcej

Podnośnik dwukolumnowy… na baterie
Podnośnik dwukolumnowy… na baterie

Firma Sosnowski wprowadziła do oferty innowacyjny podnośnik dwukolumnowy niemieckiej firmy Finkbeiner. Podnośnik pracuje dzięki zasilaniu dwóch baterii 12V/50AH, po jednej w każdej kolumnie. TPL 9000 to dwukolumnowy, elektro-hydrauliczny podnośnik przeznaczony do pojazdów osobowych, dostawczych, a nawet małych ciężarowych. Jego maksymalny udźwig wynosi aż 9 ton, a maksymalna rozpiętość ramion 4460 mm. Jedną z ważniejszych zalet […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!