Nowa filia Auto Partner SA w Starogardzie Gdańskim

23 października 2013, 9:17

Auto Partner SA otworzył do dyspozycji klientów kolejną placówkę. Nowa filia mieści się w Starogardzie Gdańskim.

Auto Partner SA – nowa filia

Nowa placówka została otwarta 21 października 2013 r. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy. Priorytetem oddziału jest szybka i rzetelna obsługa klienta, który może skorzystać z wsparcia technicznego od doświadczonych fachowców.

Szczegółowe dane kontaktowe filii można znaleźć w zakładce "kontakt" na stronie www.auto-partner.pl

Na początek działalności filii, dystrybutor przygotował promocję dedykowaną jej nowym klientom. Szczegóły i regulamin promocji można znaleźć na stronie internetowej dystrybutora lub bezpośrednio w filii.

Dowiedz się więcej

Nowa filia Auto Partner SA w Ostrowie Wielkopolskim
Nowa filia Auto Partner SA w Ostrowie Wielkopolskim

Rozpoczęła działanie kolejna filia Auto Partner SA. Jest ona zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Komuny Paryskiej. Auto Partner SA w Ostrowie Wielkopolskim Oddział otwarto 16 września 2013 r. Nowa placówka jest zgodna z wszystkimi standardami firmy Auto Partner SA, posiada fachową obsługę oraz oferuje wsparcie techniczne udzielane przez doświadczonych fachowców.. Szczegółowe dane kontaktowe są […]

Dwie nowe filie Auto Partner SA
Dwie nowe filie Auto Partner SA

Piotrków Trybunalski i Siedlce to miasta, w których w lipcu otwarte zostały nowe filie dystrybutora części Auto Partner SA. Kolejne nowe oddziały Auto Partner SA Nowo powstałe oddziały są odpowiedzią dystrybutora na dynamiczny rozwój firmy na obszarze całej Polski. Atutami nowych filii ma być rzetelna i szybka obsługa oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Obydwie […]

Ponad 1000 referencji SKF dostępnych w Auto Partner SA
Ponad 1000 referencji SKF dostępnych w Auto Partner SA

Auto Partner SA rozszerzył swoją ofertę o wiele nowych produktów znanej marki SKF. Nowe części SKF w Auto Partner SA W sieci dystrybucji Auto Partner dostępnych jest już ponad 1000 referencji tego producenta, a linia produktowa będzie na bieżąco rozszerzana. Produkty SKF to m.in. pompy wody, zestawy rozrządu, rolki rozrządu, czy łożyska koła.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!