X jubileuszowa konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”

24 marca 2014, 13:35

,,2014 rokiem badań technicznych – przyszłość zaczyna się dziś” to hasło przewodnie jubileuszowej – dziesiątej konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”. Długo oczekiwane przez przedsiębiorców prowadzących SKP zmiany w systemie badań technicznych pojazdów nabrały realnego kształtu, co jeszcze bardziej podkreśla wagę tegorocznej konferencji. Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja SKP w pobliżu Rawy Mazowieckiej

Istnieje realna szansa, że uczestnicy organizowanego przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów wydarzenia jako jedni z pierwszych usłyszą o zmianach legislacyjnych dotyczących funkcjonowania SKP. Z początkiem lutego wraz z zakończeniem prac grupy roboczej i przekazaniem proponowanych sposobów realizacji tez do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, pojawiła się szansa na szybkie wdrożenie reform. PISKP ma nadzieję, że zaproszeni przedstawiciele władz poinformują podczas konferencji o pierwszych efektach prac dotyczących zmian w obowiązujących ustawach i rozporządzeniach regulujących system badań technicznych w Polsce.

Tym razem konferencja SKP odbędzie się w centralnej Polsce – w hotelu Ossa Congress & Spa w pobliżu Rawy Mazowieckiej, w dniach 14-16 maja.

W programie konferencji znajdą się referaty specjalistów w dziedzinie badań technicznych pojazdów, dotyczące najbardziej aktualnej problematyki prawnej i technicznej związanej z prowadzeniem działalności w zakresie stacji kontroli pojazdów. Ponadto zostaną zorganizowane wystawy i punkty informacyjne dostawców wyposażenia SKP, które umożliwią uczestnikom zapoznanie się z nowinkami technicznymi i najnowszymi rozwiązaniami urządzeń do badań technicznych pojazdów.

Konferencję zamknie uroczysty bankiet wydawany przez organizatorów. Będzie on stanowił artystyczny akcent jubileuszu 10-lecia PISKP.

Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy do pobrania:

Karta uczestnictwa w konferencji
Informacja organizacyjna

Dowiedz się więcej

IX Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2013” już za nami
IX Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2013” już za nami

Ponad dwustu pięćdziesięciu uczestników wzięło udział w IX konferencji „Stacje Kontroli Pojazdów”, która odbyła się w Zakopanem. Wiele godzin obrad podczas konferencji SKP Gośćmi konferencji, która trwała od 17 do 19 kwietnia 2013 r., były najważniejsze osobistości związane z branżą SKP w Polsce. Przybyli m.in. Andrzej Bogdanowicz – Dyrektor Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Transportu, Budownictwa […]

Plan X konferencji szkoleniowej ,,Stacje Kontroli Pojazdów – 2014″ – aktualizacja
Plan X konferencji szkoleniowej ,,Stacje Kontroli Pojazdów – 2014″ – aktualizacja

Prezentujemy zaktualizowaną wersję planu konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”. To najważniejsze wydarzenie w Polsce dla środowiska związanego z technicznymi badaniami pojazdów odbędzie się w dniach 14-16 maja 2014 roku. Program konferencji SKP Konferencja SKP odbędzie się w centralnej Polsce – w hotelu Ossa Congress & Spa w pobliżu Rawy Mazowieckiej. Oficjalne otwarcie konferencji […]

Relacja z konferencji PISKP, czyli jaki problem mają diagności?
Relacja z konferencji PISKP, czyli jaki problem mają diagności?

W Ossie k. Rawy Mazowieckiej odbyła się jubileuszowa, dziesiąta konferencja Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Spotkanie było okazją do przedstawienia wszystkich najistotniejszych problemów branży. W tym roku, po raz pierwszy od wielu lat, pojawiła się szansa na ich rozwiązanie. Dziesięciolecie istnienia Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów było okazją do spojrzenia wstecz i podsumowania. Podsumowania tego, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!