Plan X konferencji szkoleniowej ,,Stacje Kontroli Pojazdów – 2014″ – aktualizacja

30 kwietnia 2014, 10:19

Prezentujemy zaktualizowaną wersję planu konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”. To najważniejsze wydarzenie w Polsce dla środowiska związanego z technicznymi badaniami pojazdów odbędzie się w dniach 14-16 maja 2014 roku.

Program konferencji SKP

Konferencja SKP odbędzie się w centralnej Polsce – w hotelu Ossa Congress & Spa w pobliżu Rawy Mazowieckiej. Oficjalne otwarcie konferencji odbędzie się 14 maja (środa) o godz. 16.00. Pierwszego dnia będzie można wysłuchać wykładu na temat badań samochodu zabytkowego lub wziąć udział w konkursie "Najlepszy Diagnosta X Konferencji SKP 2014".

W czwartek, 15 maja, konferencje otworzy swoim przemówieniem dr inż. Leszek Turek – prezes zarządu PISKP. Następnie odbędą się wystąpienia prelegentów, w tym przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Inspekcji Transportu Drogowego, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Komendy Głównej Policji oraz partnerów konferencji. Dzień zakończy bankiet z udziałem zespołu muzycznego. Konferencja zostanie oficjalnie zamknięta, ale goście zostaną w hotelu do dnia następnego. Niektórzy z nich wezmą także udział w obradach Walnego Zgromadzenia PISKP, które zaplanowano na piątek (16 maja).

Aktualizacja

W programie konferencji zaszły niewielkie modyfikacje. Poniżej zaktualizowana wersja:

Zobacz szczegółowy program X konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”

Dowiedz się więcej

X jubileuszowa konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”
X jubileuszowa konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”

,,2014 rokiem badań technicznych – przyszłość zaczyna się dziś” to hasło przewodnie jubileuszowej – dziesiątej konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów – 2014”. Długo oczekiwane przez przedsiębiorców prowadzących SKP zmiany w systemie badań technicznych pojazdów nabrały realnego kształtu, co jeszcze bardziej podkreśla wagę tegorocznej konferencji. Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia. Konferencja SKP w pobliżu Rawy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!