Nissens na targach Automechanika

, 14 września 2021, 15:01

Podczas targów Automechanika, które w tym roku odbywają się w formie hybrydowej, duński producent przedstawia nowe produkty oraz informacje na temat rozmaitych kategorii produktów i segmentów pojazdów.

Oprócz nowej linii turbosprężarek do pojazdów ciężarowych prezentowane są również zmiany w linii turbosprężarek Nissens ze sterowaniem elektronicznym. Turbiny te znajdują zastosowanie głównie w segmencie aut premium oraz w silnikach o zaawansowanym sterowaniu wydajnością i emisją. Umożliwiają one lepszą diagnostykę i zapewniają dużą stabilność sterowania. Dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie elektroniki, szereg modeli turbosprężarek Nissens ze sterowaniem elektronicznym będzie teraz wyposażonych w pierwszomontażowe siłowniki. Wiele najnowszych modeli turbosprężarek Nissens do silników klasy Euro 5–6 będzie można znaleźć z siłownikami niemieckiej firmy Hella.

Targi dają możliwość spotkania z firmą Nissens na wiele sposobów. Równocześnie ze spotkaniami na żywo przy stoisku firmy odbywać się będą codzienne sesje online. Podczas sesji poświęconej nowym produktom producent przedstawia uczestnikom najnowsze produkty. Rozmowy z ekspertami firmy Nissens przybliżą działanie zaawansowanych systemów i podzespołów od strony technicznej.

Nowości firmy Nissens:

  • Moduły zaworów EGR z chłodnicą oraz kilkadziesiąt referencji zaworów sterowanych silnikiem momentowym prądu stałego, dla silników Euro 5-6
  • Zbiorniki wyrównawcze do samochodów osobowych
  • Chłodnice oleju z obudową filtra – poszerzenie gamy produktów Nissens.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!